Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Magyarországon hogyan működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon hogyan működik a prostitúció?

Figyelt kérdés

Arra emlékszek, hogy gyerekként csomószor láttam örömlányokat főutak mellett, főként ott az 55-ös úton, meg még talán "kupi" is volt akkoriban, de most már sehol se látok lányokat, se olyan helyet ami erre volt, de még arra is emlékszek, hogy volt a városomban olyan kocsma, ami nappal kocsma volt este sztriptízbár (gyerekként hogy keveredtem oda?), de már az sincs, habár nem tudom ez a prostitúcióhoz tartozik-e. Egyetlen egy helyen látok mostanában, de csak ott szinte, Budapesten az ocsai úton. Utána néztem ,és elvileg léteznek türelmi zónák, és vannak kritériumok, pl főút mellett nem lehet 50 méterrel, vagy 100-al, ehhez képest a közvetlen út mellett lévő öblökben ácsorognak :D


Akkor csak pesten legális a prostitúció? Vagy mindenki inkább lakásban fogadja a vendégeket?



2021. júl. 21. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Digitális forradalomnak és az utak melletti rendőr-razziáknak köszönhetően a rosszlanyok.hu -n adnak bővebb információt :DDDD
2021. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon peldaul most jeloltek ki hivatalosan turelmi zonat, hogy ne ossze-vissza legyenek az adott kornyeken.
2021. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ma is útszéliek, ne izgulj...
2021. júl. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!