Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az oka a hallgatásnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka a hallgatásnak?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom,de a párommal megbeszéltük,hogy játszunk egy kis nyitott kapcsolatosdit 5 év folyamatos együtt lógás után.

Kaptam az alkalmon,hogy felkeresett egy régebben is "udvarló" pasi, aki szintén tudta hogy kapcsolatban vagyok...és le is fektettük milyen dolgok jöhetnek szóba. Lelkes volt,folyton keresett, kicsit éreztem is, hogy idealizál de mivel nekem ez csak szex volt, így nem akartam nagyon lelkizni vagy túlságosan ismerkedni.

Aztán megtörtént az alkalom, jót dugtunk, kicsit érdeklődött a személyem,életem iránt is,és még kérte a következő találkozót. Az utána lévő napokban, pár udvariaskodó levélváltás "hogy vagy?" stb...de az a tüzesség szinte eltűnt,ami miatt bele is vágtam ebbe.


Ennek mi az oka,többet akart mint a szex és zavarja hogy van párom? Vagy csak egy strigula lettem? 😀



2021. júl. 25. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Bármelyik elképzelhető.
2021. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Most tulajdonképen mit vártál? Látja, hogy egy ribi vagy, már így is az ildomosnál több energiát szánt rád.
2021. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szar volt, és nem akar többet
2021. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Tobbet akarna.

2. Csak ahogy mondod, egy regebbi strigula voltal.

3. Neki nem volt megsem olyan jo.

2021. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet akarna, akkor nem hallgatnak, hanem inkább még jobban nyomulna, mint eddig. Nekem inkább úgy tűnik, hogy ez ennyi volt.
2021. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű csak strigula voltál neki, de ez nem olyan nagy baj mert igazából ő is csak az volt neked
2021. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!