Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lesz valakinek hajfétise?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valakinek hajfétise?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok és amióta az eszemet tudom rajongok a női hajért, illetve azért ha engem valaki megfésül, a hajamat simogatja, esetleg levágja. Sokat gondolkodtam azon, hogy emögött milyen pszichológiai háttér lehet, mit szimbolizálhat a haj, stb. Nektek esetleg van hasonló preferenciátok, tapasztalatotok?

2021. júl. 29. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szimbólum kérdése, hanem a személyiségfejlődésed és a szexuális fejlődésed során ért behatások összessége. Az hogy mi indított el és hogyan kondicionálódott az elején a vágy látatlanban nem lehet megmondani az okai bent vannak a tudat alattid mélyén. Te a tudatos éneddel már csak a folyamat végét látod amikor megerősödött a kondicionálódása.
2021. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hajfétises srác vagyok. És hogy mi indította ezt el nekem szintén foglamam sincs. De már ovodába érteztem hogy van velemi ilyen "kattom" persze akkor még nem értettem az egészet. Szóval én magam sem tudom hogy alakult ki nálam. Vagy hogy esetleg valami behatás miatt mert arra sem igazán emlékszem.
2021. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tudom mennyire számít fétisnek, de: Nő vagyok és imádm a férfi hajat. Beindít a hosszú, dús, egészséges, főleg hullámos férfi haj. Nem tudom az okát. Talán az, hogy erőt, egészséget saugároz? Ha nincs dús, jó tartású haja egy pasinak akkor nem érdekel. Sokkal fontosabb számomra mint a fizikum. Én is szeretem simogatni, babrálni a partnerem hajával.

A legtöbb embernek van valamiféle fétise. Más a talpakat, harisnyákat, rúzsokat, tenyereket szereti. Hogy undibbat mondjak: kaki

2021. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az van, mint amit a 3-as ír, hogy mindenkinél van valami, amihez különösen vonzódik. Hogy mitől lesz ez pont a haj, azt nem tudom. De engem (F) is nagyon izgat a női haj, amióta az eszemet tudom. Azon belül is elsősorban a "nem átlagos" frizurák: színes, felnyírt, nagyon hosszú, nagyon rövid / kopasz... valamint a drasztikus frizuraváltások, de akár az is, ha valaki máshogy hordja a haját, mint ami egyébként tőle megszokott. (pl. feltűzi, miközben szinte mindig csak kiengedett hajjal lehet látni)
2021. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 nekem dettó. Főként a felnyírt de más is.
2021. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42 éves pasi ként szeretem a női hajat, .,.,
2021. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

26 éves pasi vagyok, nagyon szeretek hajat vágni és jó is vagyok benne. A legjobban azt szeretem ha hajnyíróval vághatok.

Csak lányoknak szoktam vágni, de csak gépi nyírást szívesen megcsinálnék fiuknak is

2021. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is folyamatosan vágom a feleségem haját. Mások szerint is elég jól először el sem hitték hogy én csináltam de mikor látták hogy 2 hetente friss a felnyírt haja van mert hátul felnyírt bobja van akkor tudatosult bennük hogy igaz a dolog még ahogy látom irigyek is Én is festem profi géppel és fodrász ollóval.
2021. okt. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vágom. Bocsi lemaradt.
2021. okt. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!