Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtünk az unokatestvéremmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk az unokatestvéremmel?

Figyelt kérdés

Nem ismertük egymást nagyon sok éven át. Egyszerűen nem tudunk rokonként tekinteni egymásra. Elmentünk együtt bulizni, haza fele elkezdett simogatni és megtörtént a dolog sajnos.

Abban bízom hogy ez nem fog kiderülni, de ha ki is fog mindenki neki fog hinni a családból. Én vagyok a lány



2021. júl. 29. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Egy időben divat is volt az unokatestvérek közötti házasság.

Szóval ne szvd mellre! :)

2021. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Mért hinne mindenki neki?
2021. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem igazán értelek... "ha kiderül" akkor miben van köztetek ellentmondás, te azt mondod megtörtént ő meg azt hogy nem, vagy miben kellene neked mást mondani mint neki?
2021. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, lefeküdtetek az unokatestvéreddel.
2021. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Ne nagyon reklámozzátok szerintem. Későbbi párkapcsolatotoknak nagyon nem fog jót tenni, ha megtudják. Az én párom az unokatesójával vesztette el, egymáson gyakorlatoztak. Nem mondta meg, csak kitaláltam, amikor zavarba jött arra a kérdésre, hogy milyen volt neki az első. Azt mondta, azt inkább hagyjuk. Rákérdeztem, hogy rokon? Mire csak mellébeszélt. Később simán kitaláltam azt is, hogy ki.

Én megpróbáltam felfogni annak, hogy jobb híján egymáson gyakorlatoztak, de maradt bennem egy tüske és amikor gyerekünk lett, jeleztem neki, hogy remélem soha eszébe nem jut majd molesztálni. Erre majdnem bőgve elrohant.

Nem annyira tesznek ezek jót egy házasságnak.

2021. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Ezt neked kell tudni, nem voltam ott.
2021. júl. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Jól van az, csak tartsátok titokban.
2021. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Le
2021. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
5. Nalunk is hasonlo torten,mikor kicsi voltam meg. Eddig egy exemmel osztottam meg,aki komolyabb kapcsolat volt, de o nem gondolta,hogy para szerencsere. Nem gondolom,hogy emiatt mashogy nevelnem vagy akar zaklatnam majd a gyerekem, nem hasonlithato ossze a ketto szerintem.L.
2021. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem kaptatok el valamit egymástól, vagy nem lettél terhes, akkor szimplán megtörtént, biztos jó volt, maradjon kettőtök között és ennyi. Törvény szerint akár össze is házasodhatnátok, szóval semmi büntetendőt nem követtetek el.
2021. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!