Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vannak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménnyel vannak az emberek a "parizer" mellről?

Figyelt kérdés

El tudnátok fogadni ha a partnernek nagyon nagy a mellbimbó udvara pl.9-10cm az átmérője?


Ez egy kapcsolatban vagy egy kaland esetén számítana inkább?


Van itt olyan akinek ilyen a melle? Ti hogyan élitek ezt meg?



2021. aug. 1. 23:53
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
60%

30: én nem hibáztatom ezért a férfiakat, ez nyilván ösztönös náluk

a nagy mell a vonzó, a nőies, melltartóban egy nagy mell mindig jól néz ki, nem lehet vele versenyezni, pont


a bimbó részletkérdés, egy férfit felajzott állapotban biztosan nem érdekel, hogy az parizer-e vagy nem


a kis mell nem jó, nem előnyös, mindig kell valami mással kompenzálni

az a nő/lány, akinek a külseje nem előnyös és mondjuk a személyisége sem vonzó/nem ragad magával, mondhatni nincs meg a megfelelő kisugárzása, az vesztes

2021. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Ti nők sokkal többet foglalkoztok a mellmérettel, mint a férfiak... Egyébként ha tényleg kicsi a melled, akkor ne vegyél fel melltartót, mert hosszú távon egyáltalán nem egészséges.


A mellméret és a személyiség megítélése is mind-mind szubjektív. Kinek ez, kinek az tetszik. Semmi gond nincs veled, csak kicsit negatívan ítéled meg magad, de ez gondolom a korodból adódik.

2021. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

31: ha körülnézek, akkor azt látom, hogy a baráti társaságom (engem is beleértve) mindenféle férfit tartalmaz. Van akinek a nagy, d vagy e méretű mellek tetszenek, van akinek meg a kicsi, tenyérnyiek, vagy akár még kisebbek.


A haverok nagy részének amúgy kismellű barátnője van.


Egyébként pl nekem az alacsony, vékony nők tetszenek. Az ilyen lányok gyakorlatilag mind kismellűek (1000-ből egy ilyen nőnek van maximum nagyobb melle). Nem tudom, hogy evolúciós oka van e, hogy ilyen nők tetszenek, vagy sem, de vonzónak találom a kis melleiket.



Szóval továbbra is azt gondolom, hogy a "jaj nekem kis melleim vannak, nem keltem fel a férfiak figyelmét" beszéd pont ugyanaz, mint az inceleknél az, hogy 190cm-es magasság alatt nem lehet csajozni.


Egyszerűen nem igaz, viszont jó kifogás, de eltereli a figyelmet arról, hogy mi a valódi probléma, mert mindig könnyebb a csúnya gonosz evolúcióra mutogatni (akár kis mellek, akár kis testmagasság), mint szembenézni a valódi problémákkal.

2021. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

33: nem kívánok vitázni, nyilván van 1-2 pasi, akinek ez nem szempont


nekem viszont ezt többen a szemembe mondták (férfiak), hogy bizony ezen lehetne javítani és a plasztika jó találmány


"könnyebb a csúnya gonosz evolúcióra mutogatni" - igen, sajnos a párválasztásban elég hangsúlyos szerepe van mert hiába van jó természete valakinek, hiába önzetlen, ha nem tekintenek rá nőként fuccs az egésznek


egyébként nem állítottam egy szóval sem, hogy a mellméretemen kívül velem minden rendben lenne, van egyéb hibám is mielőtt félreértenél és letámadnál

2021. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
69%

#33 nah itt vagy hatalmas tévedésben... "nekem viszont ezt többen a szemembe mondták (férfiak)"


Egy férfi ilyet nem mond egy nőnek... Egy infantilis hülyegyerek annál inkább.

2021. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

"nekem viszont ezt többen a szemembe mondták (férfiak), hogy bizony ezen lehetne javítani és a plasztika jó találmány"


Nem tudom... nyilván nem azonos körökben mozgunk


Nálam (barátok, munkahely) inkább az a jellemző, hogy elítélik a férfiak a plasztikát. A természetes nagymellű nőt megnézik, akik azt kedvelik, de olyat senki nem mond, hogy plasztikáztatni kellene magát valakinek. Maximum azt, hogy nem az esete (és mondom, kb minden nőtípusnak van "rajongója", nekem is van haverom, nem is egy, aki az ilyen 90kg feletti nőkre bukik. Én nem értem meg, ők viszont esküsznek, hogy gyönyörű)

2021. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

"Nálam (barátok, munkahely) inkább az a jellemző, hogy elítélik a férfiak a plasztikát. A természetes nagymellű nőt megnézik, akik azt kedvelik, de olyat senki nem mond, hogy plasztikáztatni kellene magát valakinek."


vagy nagyon illusztris társaságban mozogsz (amit nem kétlek és nagy tiszteletem nekik), vagy hazudnak és csak azt mondják, amit szerintük kell


szép és jó, hogy a természetes nagymellű nőt megnézik, de kérdem én honnan tudják, hogy az mű avagy természetes? ránézésre? ruhán keresztül? a mai amúgy fejlett technikákkal elvégzett műtétek nagy részénél ránézésre nem lehet megmondani még úgy sem, ha fedetlen


nekem egyenesen megmondták, hogy gondolkozzak el a plasztikán, mert sokat segítene (a külsőmön, nem az önbizalmamon)


de egyébként értem, hogy mit írsz és élő példa vagy, hogy normálisan gondolkozol, számodra nem a mellméret a lényeg, úgyhogy ezt köszönöm


de a rideg valóság az, hogy egy nőt a külseje alapján ítél meg a társadalom, minden egyéb másodlagos - ezt munkahelyen is jól lehet látni, hiába buta/alkalmatlan, ha jók a testi adottságai nyomatják és sokkal többet elnéznek neki, mint egy csúnyábbnak

nem mintha a testemmel akarnék érvényesülni, mert azt is elítélem, de azért piszkálja a csőrömet


nagyon elkanyarodtam és azt hiszem elvittem az eredeti kérdést, szóval befejezem

2021. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
#37 pedig nálunk ki lett rakva egy igencsak csinos fiatal csaj, mert a főnök szerint alkalmatlan volt a munkára... hiába nézett ki úgy, ahogy.
2021. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

37: amit írsz, az nagyon szép kerek, és logikusnak is tűnik! De ettől még nagyon nem igaz...


Ugyanaz a mitológia amit kerekítettél, mint az incelek sztorija, hogy nekik azért nincs nőjük, mert a nők csak a magasakra/kigyúrtakra/pénzesekre buknak.


Ők is kerekítenek mellé szép, elsőre jól csengő érvrendszert, összefüggő világképet. De azt egyik sem teszi meg, hogy magába nézzen, hogy mi lehet a gond.



Nem a magas lóról beszélek, nem vagyok olyan férfi, aki után bomlanak a nők (ha fotót küldök, akkor 10 nőből 9.5 azonnal eltűnik, de még nekem sem hiszik el a haverok, hogy nincs igazuk, hogy lehet ismerkedni anélkül, hogy valaki az ő "chadjük" lenne.


És nyilván te sem fogod, így nem próbállak meggyőzni, de hidd el, mihamarább leszámolsz a csúnya gonosz genetikai lottó a hibás mindenért mentalitással, annál gyorsabban fogsz tudni megoldásokat találni.

2021. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Mi az a parizer mell?oo
2021. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!