Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok,Nők,őszintén,szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,Nők,őszintén,szerintetek a nők hány százaléka normális,és hűséges,és hány százaléka szexel bárkivel, aki egy kicsit is tetszik neki?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem úgy 70-90 százalék hűséges. De ehhez jó partner is kell, aki kielégítő szexet ad.
2021. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Gyorsan végigszaladok az országon és megkérdezek minden nőt. Pár perc és jövök az eredménnyel!
2021. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem nagyon lehet százalékosan lebontani. Nőknél és férfiaknál is van olyan aki megcsalja a párját, ez személyiség függő. Az én környezetemben a férfi megcsalás több, mint a női. Szerintem a nők nagyrésze akkor csalja meg a párját ha nem kap elég érzelmet.
2021. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
#2 csak siess, mert nem érek rá egész nap és nagyon izgulok, hogy mi lesz a végeredmény 😇
2021. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Ahhoz, hogy a férfi megcsalja a feleségét, ahhoz kell egy nő, illetve a feleségnek kell egy férfi. Szóval, nem hiszem azt, hogy nős férfiak csakis szingli nőkkel csalják meg a feleségüket.

Manapság picit elszaladt a világ és a megcsalás százaléka magasabb. Én olyan 60%-ra teszem a hűséges nők arányát. A kérdésben levő bárkivel való szexeléshez viszont én csak 20%-ra gondolok.

2021. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást. Attól, hogy valaki sokat szexel, és kiéli magát, még lehet hűséges, ha talál egy olyan pasit, aki megfogja.
2021. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak azért felmérések közvélemény kutatások szexuális szokásokra is.

De nem ilyen fekete vagy fehér amúgy mint ahogy a kérdező feltette.

Vannak átmenetek... csak csók, csak orál, nyitott kapcsolat stb.

2021. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire fekete fehérben gondolkozunk, akkor 80% hűséges a MAGYAROK közül (cickányok nevében nem tudok nyilatkozni, ugye ott még a tezsvírek között is megy a dolog mint az állatoknál). Kevésbé hűséges nők 15<% és akik kifejezetten erre mennek 1-2% lehet.
2021. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as Én is így gondolom,hogy sokkal kevesebb a hűtlen nő,mint azt a társadalom gondolja.
2021. aug. 2. 17:00




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!