Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez prűdség esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez prűdség esetleg aszexualitás?

Figyelt kérdés

A barátnőmat erkölcsei és a hite úgy kötik, hogy szex csak házasság után lesz. Ezt valamennyire - bár nagyon nehezen - meg tudom érteni és tiszteletben is tartom. Egy ideje azt mondta, hogy az összes pettinget ki kell, hogy vonjuk a kapcsolatból és mostantól nem lesz semmi ilyesmi, mert neki bűntudata van. Mindezek mellett egyáltalán nem maszturbál évek óta teljesen leszokott róla... Csak szerintem van valami baj a szexualitásomtásával?

Vagy ez normális?



2021. aug. 4. 08:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

a barátnőd a normális ;)


44/F

2021. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

se nem prudseg, se nem aszexualitas. vallasi fanatizmus.

de ebben inkabb az a fura, hogy ezek szerint regebben maszturbalt es volt petting is, most meg mar ezeket sem akarja. nem tortent vele valami mostanaban?

2021. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szeretem és nem fogom otthagyni semmiképp sem, de nekem szükségem lenne valamilyen mértékű szexualitásra a kapcsolaton belül. Mert mégiscsak fura "teljes cölibátusban élni" a barátnőm mellett, mindenféle szexualitást és felőle jövő kielégülést mellőzve. Mert eddig ha nem is volt szex, kézzel úgy-ahogy kielégített és ez nekem elég volt. De a szexualitás 0-ra való redukálását nem tudom elviselni. Nem aszexuális mert "reagál" arra ha úgy közeledek hozzá, de nem engedi. És ez nem elfogadásról és szeretetről szól legfőképp, hanem az igényekről, hogy milyen igényeim vannak egy kapcsolaton belül.
2021. aug. 4. 08:57
 4/16 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk
2021. aug. 4. 08:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem vagy ennyire vallásos, mint ő, akkor jobb ha új kapcsolat után nézel.
2021. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonymousreview60 ***** válasza:
92%

Régebben maszturbált és petting is volt, tehát korábban nem volt aszexuális. Mivel tud beszélni a témáról, tehát nem is prűd.

Viszont valláskárosult. Ha fel kell tenned itt ezt a kérdést, akkor a te szexuális igényeid nagyon nem passzolnak az övével, és aligha lesz a házasságban ebből a nőből szextigris. Ráadásul úgy mész vele a házasságba bele, hogy nem ismered igazán, nem tudod, hogy ő-e a neked megfelelő szexpartner.

Erősen el kell gondolkozni a folytatáson, mert jelentős eltérés lehet a fogamzásgátlás és az abortusz terén is köztetek.

A mostani hozzáállása alighanem valami változás következtében állt elő, ami bármi lehet: ortodoxabb lelkész, túl sokat gondolt valaki másra helyetted stb.

2021. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen elvakultan vallásos. Ez a kapcsolat nem lesz működőképes, húzhatod ideig óráig, úgyis az lesz a vége hogy te szenvedni fogsz mellette mert nem kapod meg amire igazából minden egészséges ember vágyik.
2021. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
kuka. mást keress!
2021. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Házasság kipróbálás nélkül pedig nem lesz. Aggszüz marad.
2021. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Ezek a szabályok csak neked szólnak. Bármikor felrugná őket egy olyanért akivel nem számit mert nem voltak érzelmek és véééletlenül becsusszant, hát nem is érti hogyan.
2021. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!