Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más pároknál is van ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pároknál is van ilyen fantázia?

Figyelt kérdés

Párommal 1-2 hónapja fantáziálunk arról, hogy kipróbáljuk többesben. Akár párral, akár csak + pasival vagy csajjal.

Akik megvalósították ezt a fantáziát. Nekik mennyire jött be?


2021. aug. 4. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Plusz beszállóként voltam már ilyen szituban. Beszélgettünk előtte sokat, hogy meglegyen a kellő szimpátia. Igazából miután nekikezdtünk kicsit feleslegesnek is éreztem magam, viszonylag hamar szereplőből csak nézővé váltam. Szerintem egyszerűen csak kellett nekik valami plusz ami izgalmat visz bele. Velük utána többször is találkoztam, majdnem mindig az lett a vége hogy az elején még mind a ketten kényeztetjük a párját utána én csak nézem.

Voltam viszont olyanban is (igaz csak egyszer) ahol aktívan részt vetem végig, ott az egész motivációja valószínűleg a vágy volt, a nő nagyon szerette volna kipróbálni 2 pasival, és a pasit is vonzotta a dolog. Némi netes beszélgetés után a jelentkezőkből én maradtam (szexpartner kereső oldalra írták ki mire keresnek és milyen alkatú, méretű és korú pasit). Ott izzasztóbb volt a dolog de élveztem nagyon. Velük abban maradtunk hogy ha megint kell valaki akkor írjanak és jövök ha tudok.

30F

2021. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért akarjátok? Mit vártok tőle? Kapcsolatotok rendben van ehhez? És ezek csak a legalapabb kérdések
2021. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Izgatna mindkettőnket ha mással látnánk a párunkat. Illetve megszeretnénk tapasztalni milyen ha egy nőt két pasi, illetve egy pasit két nő kényeztet.

A kapcsolatunk tejesen rendben van.

2021. aug. 4. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akk hajrá, nekünk bejött a plusz nős dolog, párral csak akartuk de nem találtunk eddig.
2021. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelés szintjén nálam is felmerült már.
2021. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5, És nem léptetek tovább? Miért nem?
2021. aug. 4. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert párom nem szeretné és nálam is csak 1-2 gondolat szintjén merült fel a dolog.
2021. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordul, sőt nem csak fantázia, tele vannak velük a swingerek :)

Tanács: alaposan beszéljétek át előtte kit mi vonz benne, miért izgató, mit szeretne megélni ÉS mik a határvonalak, tabuk, mi az ami már zavarná a másikat. Azaz fektessétek le a közös játékszabályokat.

Utána... próbálkoztok a neten a rengeteg kamus, idióta, ghosting kiszűrésével valakit, valakiket keresni, vagy lementek egy swingerbe ahol terülj-terülj asztalkám ugyanazért ott lévő emberekkel.

2021. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!