Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mondom milyen helyzetben vagyok. Már nagyon rég elkezdtem úgymond "érzelmeket táplálni" lányok iránt is lány létemre, de inkább a fiúkat szeretem. Nem tetszettek sokszor nekem emberek így igazán. Nagyon a questioning kategóriában vagyok, de szeretném végre tisztázni magammal kapcsolatban, hogy akkor most pontosan mi is a szexualitásom. Jelenlegi legjobb ötletem szerint bi-curious a "hetero" oldalról.

2021. aug. 5. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés.
2021. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ne keresd, hogy milyen kategóriába tartozol.

Eleinte én is ezt tettem és rá kellet jönnöm, hogy hiába illene bele a sexualitasom egy adott kategóriába mégsem tudom oda sorolni magam, mert valami mégis más bennem.

A legegyszerűbb, hogy vagyok amilyen vagyok. A lényeg, hogy aki a párom ő elfogad annak es nem próbál megvaltoztatni vagy lebeszélni stb.

Ha ahhoz akarsz találni egy jelzőt, hogy tudasd ismerkedésnél az adott személyjel azt hogy milyen is vagy, akkor ajánlom a ott is a legegyszerűbbet, különben lehetséges l, hogy nem ért meg es akkor kell magyarázkodni.

A te esetedben biszex.

2021. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonló helyzetbe kerültem, ezért úgy gondolom, hogy elmondom neked a történetemet, hátha segít valamit. 12 éves voltam, amikor el kezdtem felfigyelni a fiúkra, pontosabban egy fiúra, aki nagyon tetszett nekem. Viszont ő 3 évvel idősebb volt nálam, nem ugyanaz a baráti kör, szóval az a kapcsolat kb. esélytelen lett volna. Nem is hiszem, hogy bejöttem volna neki. Sokáig abban a tudatban éltem, hogy én biztos heteroszexuális vagyok, természetesnek gondoltam azt is, hogy azonos neműek is szerethetik egymást, de akkor nem különösebben érdekelt. Most 21 éves vagyok. Két évvel ezelőtt megismertem egy lányt, aki eléggé felborította a magamról alkotott képet. Őszintén szólva nekem megtetszett az a lány, és másképp néztem rá, mint a többiekre, sokkal aranyosabbnak tartottam, magam sem értem hogyan, miért. Akkor jöttem rá, hogy lehet bennem hajlam a biszexualitásra, mert ha végig gondolom az elmúlt éveimet, tudatalatt több női testet megbámultam már, mint pasiét. És ezt halál komolyan mondom. Az első, amit megnéztem egy lányon, az a feneke meg a melle volt, bármennyire is fura. Ezt még most is észreveszem magamon. Azzal a bizonyos lánnyal nem sokat beszéltem, de amikor azzal poénkodtam, hogy a mi kapcsolatunk szorosabb, mint egy baráti kapcsolat, többet érzek iránta (és nyilván ez nagy részben igaz is volt), akkor ő ezt jónéven vette, és ez még jobban tetszett nekem. Még álmodtam is olyant, hogy összebujtunk. Hogy valóban biszexuális vagyok-e, arra még keresem a választ, a megfelelő időt és lányt, mert senkit nem támadhatok csak úgy le egy csókkal, de az tény, hogyha egy filmben láttam egy leszbikus karaktert, akkor az nagy hatással volt rám pozitív értelemben. Jelenleg én is bi-curiousként hivatkozok magamra, vagyis kíváncsi bire, addig, amíg ki nem próbálom magam egy lánnyal. Akkor el fog dölni a dolog.
2021. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!