Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha érzékeny lelkű vagyok, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érzékeny lelkű vagyok, nem érdemes prostihoz mennem?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny vagyok lelkileg de mégis, be akarok jelentkezni egyhez... Szerintetek ebben nagyon meg lehet sérülni lelkileg?

2021. aug. 5. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha ki fogsz egy bunkót akkor igen. Már pedig a legtöbb az. Nyilván nem tanult lányokból lesz a prosti legtöbb esetben.
2021. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

De érdemes fizzese kicsit több időt mondjuk két órát.

És beszélgessetek amíg jól esik. kérd meg hogy mikor neked jól esik akkor hagyja hogy azt csináld vele amit szeretnél.

Egyszer túl kell esni ezen is.

Olyat válasz akihez vissza is tudsz járni rendszeresen.

2021. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Persze, nagyon meg lehet sérülni lelkileg abban hogy valaki lesz .p :D Szűz vagy még?
2021. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Aki érzékeny lelkű ne menjen prostihoz.
2021. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elég nagy erkölcsi dilemmában vagyok
2021. aug. 5. 13:47
 6/10 Oldfire ***** válasza:
48%
Miért mennél szűzen prostihoz? Butaság. Keress egy normális párt és vele veszitsd el. Életre szoló élmény lesz, ahogy együtt jöttök rá mindenre.
2021. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

6. Egy életen át legyen szűz?

Mert 20+x évesen se talál párt.

Ha tehetné nyilván nem ezt választaná.

2021. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Saját tapasztalatból mondom, szintén érzékeny srácként, hogy iszonyatosan meg lehet sérülni lelkileg. Ebben a dologban nem a gyakoris megmondókra kéne hallgatnod.

Ha gondolod elmondom privátban, hogy velem mi történt.

2021. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzékeny lelkű vagyok, de azért voltam már vagy 20 prostinál.
2021. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Na akkor te is bekajáltad az incel propagandát hogy ezen dilemázzol..


Van egy szűk réteg aki belőled és a hozzád hasonlókból húz hasznot. Megsúgom kik azok: a nyugati tőkések. Minél tovább maradsz szűz annál nagyobb pánikba esel, és a végén már minden sz . r reklámjukat lenyomják a torkodon, dezodor, ruhák, drága kocsi, mire eljutsz oda hogy egy 10 milliós autó kell a dugáshoz. Persze mikor az elsőn túl vagy hamar leesik hogy ehhez nem kell drága ruha meg autó de addigra már megvetted ezeket..

2021. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!