Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek is rohadt beteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rohadt beteg dolog a zoofília?

Figyelt kérdés
Én az ilyen emberekkel nem is tudom mit csinálnék. Az állatok nem arra vannak hogy az emberek közösüljenek velük. Nagyon beteg dolog ez szerintem. Ti hogy látjátok?

2021. aug. 5. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Beteg dolog. De megnéznék 1 csajt...
2021. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
A zoofília elsőként a hegyben élő pásztornépeknél jelent meg, ahol nőhiány miatt a férfiak gyakran a saját állataikat hágták meg. Szóval ott inkább ez egyfajta szükség volt és nem pedig vonzalom. Mindenestre így is meg úgy is elég beteg.
2021. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

De azért a saját belükbe visszatöltve megeszed őket, a bundájukat magadon hordod, a tollukkal töltött párnádon alszol, a tejüket lefejed és megiszod, az ekét velük húzatod a földeken, másokat otthon ketrecben vagy kalitkában tartasz fogva.

Ne érts félre, tényleg beteg dolog, de a "nem arra vannak" elég buta egy érv hozzá :D

Legalább olyan betegnek tartom mint egy kagylót kienni a házából vagy egy szemgolyót szopogatni a herepörkölt után, de ugyanúgy nem is ellenzem. Ha valakinek ez esik jól, hát csinálja

2021. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Csakhogy az egyik dolog létfenntartás, és az életben maradáshodhoz szükséges, amíg a másik pedig pusztán megerőszakolása egy védtelen állatnak, és ez egyáltalán nem létszükséglet
2021. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
én nem ítélem el őket, de mondjuk a Family Guyban Brian dugásait sem nyomatnám annyira, mert ha belegondolsz az is animal szex terjesztése :D
2021. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Én nem ítélem el őket . A mai világba már minden belefér.. mindenki azzal csinálja akivel, amivel akarja.
2021. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Fúúúúj.
2021. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

"A mai világba már minden belefér.. mindenki azzal csinálja akivel, amivel akarja."

Ez a kijelentés így nem állja meg a helyét. A kölcsönös beleegyezésről hallottál már?

Amennyiben az állat kifejezett kívánsága, hogy közösüljön vele egy ember, és ez az embernek is örömet szerez, én sem ítélem el. Csak mint tudjuk, ez nem így működik.

2021. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

"A kölcsönös beleegyezésről hallottál már?" Tehát szerinted ha csak az állat nem szeretné, nem is ölhetnénk meg? Vagy nem vehetnénk el a tojását a beleegyezése nélkül? Értem a gondolatmeneted, de fura hogy nem dughatod meg, mert valószínű az állatnak ez nem tetszik, viszont a torkát elvághatod ha épp olyan kedved van.

Egy másik megközelítés: Ha a férfi akar dugni egy állatot, akkor azt nem szabad, mert az állatnak nem tetszik. Viszont ha egy nő úgy akar közösülni egy kutyával, hogy a kutya önszántából dugja meg, akkor az szerinted már teljesen normális? Hiszen az állat beleegyezésével történik, nem kényszeríti rá senki. Magyarul a zoofíliát nem ítéled el, csak bizonyos formáit?

2021. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Az állatok leölésére stb. korábban már reagált valaki, nem akarom ismételni. Az állattal szexelés se nem létfenntartási se nem fajfenntartási ösztön.
2021. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!