Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rányitottam az öcsémre masztur...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rányitottam az öcsémre maszturbálás közben.Csakhogy a fürdőkádban csinálta kissé kiakasztott vagy mást nem zavart az ilyen?

Figyelt kérdés
Nemszeretném ha egyszer nem takarítaná ki jól és véletlen baj lenne belőle.vagy éppen hozzám ragadna. Tudom hogy nem sokáig marad életben de akkoris miért pont ott kell? Kis lakásban lakunk nemnagyon van magánszféra én eztis megértem de most reggelre kicsit sok volt. Más hogy viseli az ilyet? Csak én vagyok iyen?

2021. aug. 14. 10:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
nyugi ha fiú vagy nem leszel terhes
2021. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert te hol szoktad?
2021. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vízben nagyon gyorsan elpusztul. Ettől tuti nem leszel terhes,főleg ha te is fiú vagy.
2021. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező annyit azért tegyél már meg hogy oda írod a nemedet, ha nirmális választ vársz az emberektől!
2021. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ugye ti rendszeresen ki szoktátok mosni a kádat?

Soha nem gondoltam, hogy komolyan meg kell kérdezzem az ilyet, de mégis.

2021. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az az anyag nem ragad rá a kádra, mint pl. a szappan, hanem, akár csak a női váladék, lemegy a lefolyón. De gondos ember maga után legalább kiöblíti a kádat.
2021. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Én nővérem használt bugyijaiba is belerecskáztam amiket a szennyesben hagyott. Finom punci szaguk volt.
2021. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A nemem lemaradt de úgyhittem lejön belőle sajnálom. L egyépként
2021. aug. 14. 11:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hol csinálja különben? Kiöblíti a kádat és jó lesz.
2021. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

meg is magyaráztad, kis lakás, végre egyedül lehetett. amúgy akkor se lesz bajod ha a vízbe engedi bele, igaz az ő bőrére fog ráragadni, szóval annyira nem jó neki se, de azért vannak trükkök hogy ezt elkerülje

szerintem minden fiú csinálta már kádban

2021. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!