Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megakadályozni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megakadályozni a magömlést maszturbálás nélkül?

Figyelt kérdés
(nem vallási okból,egyszerűen nem volt jóérzés)

2021. aug. 18. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor egy pasi vagy, akinek nem jó érzés a magömlés. Miért nem jó, fáj, ciki, szúr valahol közben? Túl kevés az infó. Az a helyzet, hogy egy ideig lehet húzni a magömlést, de nem a végtelenségig és nem jó senkinek, még a partnerednek sem, ha felpörögsz, mint a körhinta és egyszer csak leállsz, mindezt rendszeresen. Ki kellene deríteni, hogy miért van ez nálad, milyen testi-lelki okai vannak?
2021. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Egy idő után magától bekövetkezik alvás közben.
2021. aug. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
#2 Már akinél bekövetkezik.
2021. aug. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem a kérdést. Aki nem használja a farkát, és nem képzeleg erotikus vágyakról, annak nem lesz magömlése. Egyik bátyám szűz, nem érdekli a szex egyáltalán, szóval ilyen aszexuális. Szerintem neki még sohasem volt magömlése, spontán sem. (Ismerem annyira, hogy tudjam.) Nem mindenki szexmániás.


Fiatalkorban, tiniként azért van sokaknak spontán, mert ekkor nagyon foglalkoztat mindenkit a kérdés, ezzel kelnek-fekszenek a serdülők. Később ez lecsillapodik.

2021. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 12 évesen volt.

Fel is ébredtem mert azt hittem bepisiltem.

De nagyon jó volt azt tudom.

Már elötte is piszkáltam kb 9 éves koromtól..:-)

2021. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

#5


Nekem tesiórán volt az első, kötélmászásnál, szintén olyan 10-12 éves lehettem. Ugye ahogy másztam a kötélen, dörzsölte a nemi szerveimet, és... Én is azt hittem, hogy bepisiltem, csodálkoztam is, hogy ennyire jó érzés bepisilni. De aztán igyekeztem valahogy eltakarni a foltot a nadrágomon. :)

2021. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!