Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van megbízható normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megbízható normális kamagra rendelő oldalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mert látom hogy tele van a net ilyen olyan oldalakkal,de ez túl egyszerű lenne ha csak így hozzá lehetne jutni ehhez a cucchoz hisz itthon nem engedélyezett az árusítása.Nem bízom ezekben az oldalakban,esetleg valaki rendelt már hasonló oldalról és ha igen mik a tapasztalatok? aki tud egy megbízható oldalt az kérem ne tartsa magában. köszönöm.

2021. aug. 24. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertár.

Elkoccolsz a hàziorvoshoz, vagy csak felhívod. E recept, gyogyszertár.

Silderec 100 mg 12 szemes 13e ft. 1/3 resz elég, ne szedj többet.

350 ft/ adag.


Soha ne vásárolj netről vagy piacon.

Jó esetben nincs benne hatóanyag, rossz esetben tízszeres van benne.

Volt akinek 24 órás merevedése volt, nem ment dokihao, ampuntalni kellett a cerkát.

2021. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 és ezt a silderecet felírja csak úgy a házidoki , urológiai/egyéb szakvélemény nélkül ?

Én csak a funfactor (2x3x egymás után mint 16 évesen) szoktam kamagrát és társait szedni.

2021. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1-es írja. A netes oldalak 99%-a valami gagyi után gyártott sz.rt árul, amiben nem tudni mennyi a hatóanyag, sem azt hogy mi van még benne szennyeződésként aminek nem kellene ott lennie. Legalább 8 féle potencianövelő kapható a gyógyszertárban ami hat is és nem gyógynövényes "akármi", írasd fel a házidokival és kész. Olcsóbb is lesz és megbízható.

#2 igen felírja, nem kell urológiai szakvélemény, de ha kardiovaszkuláris kockázatok állnak fent akkor nem írja fel

2021. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor jól gondoltam hogy neten csak kamu van. És tényleg csak úgy felírja a háziorvosom? Az tök jó lenne
2021. aug. 24. 13:04
 5/6 anonim válasza:
Helló , én pl.át mentem Romániába Nagyváradra és ott a xex shopban kapható volt kamagra ...minden. recept nélkül:) esetleg ha közelben vagy akkor lépj át mert ott adnak !
2021. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5# köszi
2021. aug. 24. 15:58




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!