Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prostihoz készülök, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostihoz készülök, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Nem voltam sok lánnyal idáig és olyannal akinek a szex a munkája még soha.

Kicsit, parázós típus vagyok és idáig mindig a csókolózástól tudtam ellazulni.

Azt olvastam, hogy a prostik nem csókolóznak. Ez igaz?


Tippek a stressz ellen?



2021. aug. 27. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
De van aki csokolozik
2021. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Van aki csókolózik, de neked van gusztusod megcsókolni valakit aki napi több emberrel is smárol? A legtöbb amúgy csak szimpátia alapján csókol, vagy pénzért.


A tanácsom, mint valaki aki már járt hivatásosnál.

Ne vigyél csak annyi pénzt amennyi kell, mert hamar rávesz téged kanosságodban, hogy pár extráért fizess neki még és ilyenkor nem keveset szoktak kérni. Na meg eléggé fejben számolnak és az akinél én voltam a végén már máshogy számolta a feláras dolgokat, mint amennyit szex közben mondott. 17-ből 30 lett végül...


Vigyél óvszert! Mert ha a lánynál nincs akkor nem lesz ott semmi szex.

Nézz értékeléseket és ne menj romához, mert baromi sok a lehúzós tisztességtelen, aki 0 teljesítménnyel is elveszi a pénzt szemrebbenés nélkül.


Ne nyalj! Ismétlem, tényleg ne. Fertőzést lehet kapni elég könnyen... Akivel én próbáltam annak sajnos belenyaltam a puncijába és olyan iszonyatos íze volt, hogy tuti gombás fertőzése volt. Ezért is fontos a gumi!!

2021. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd meg a #2-es tanácsait (főleg pénz tekintetében), azon felül:

- előre egyezz meg az árban és hogy mi fér bele (ettől még van prosti aki próbál visszatáncolni belőle, hogy hohó ezt nem is csinálom, meg ez extra lesz);

- olvasd el az értékeléseket (leszűrve belőle az önreklámokat, mert az értékelések fele az);

- érkezz időben (ha késel a te idődből megy);

- csók szimpátia alapon = prosti szótár alapján, csók nincs, vagy csak extra felárral valami maszatolás, egyébként sem szerelmeskedni mész hanem "üríteni";

- az értékeid (teló, óra stb.) ne hagyd őrizetlenül, vidd be a tusolóba (úgyis elküld tusolni - addig is pörög az óra amit kifizettél).

Ettől még tekintsd embernek a prostit, meghálálja ha nem vagy bunkó (nem extrával, de ha te bunkó vagy akkor a prosti is az lesz).

2021. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Inkább menj szexmasszőrhöz, ő megdögönyöz, te letaperolod, aztán kiveri. Teljesen biztonságos. Volt egy prosti barátnőm, folyamatosan szedte-kente magát mindenféle gyógyszerrel, mert hiába válogatta az ügyfélkörét, még a fuxos vállalkozótól is elkapott mindent.

Ez az én rövid tanácsom.

N

2021. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lehet kihagyom.

Nem menne a dolog ha közben korlátozna. Plusz nyalni is szeretek.

Értékelései nincsenek mert kuplerájba készültem és az életkorán és pár fóton kívül semmi infó nincs.


A szexmasszőrnál ujjazás van?


A

2021. aug. 27. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van
2021. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
kuplerájt semmiképp! akkor már az a bizonyos weboldal... vagy esetleg kicsit több pénzért kereshetsz amatőr lányt neten.
2021. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Te nem szereted ezeket, csak szeretnéd inkább.

Mert a leirásodból nagyon lejön hogy sose voltál nővel.

2021. aug. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

kupleráj??????????

Pusztán általános műveltségi célból kérdezem,

( ͡~ ͜ʖ ͡°)

hogy merre van az a kupleráj ahova készültél?

Arra tippelek, hogy német nyelvterületen vagy, mert idehaza tilos.


Van aki csókolózik. Kérdezz rá előzetesen. Ha nem vagy öreg/ronda/ápolatlan és lát téged élőben/fotón, akkor akár extra fizetés nélkül is megengedi. A fiatalok finnyásabbak.


A stressz ellen az a megoldás hogy másodszor is mész. Az első stresszes, de ha túlvagy rajta, akkor a következő alkalom jobb lesz.

2021. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!