Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Esküvőn tényleg történhet ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn tényleg történhet ilyen?

Figyelt kérdés

Egy pincér ismerősöm mesélte hogy az egyik esküvőn a menyasszonyt a pincében egyszerre hárman dugták meg. De a férje nem volt köztük. Szerencsére nem derült ki legalábbis ott a lakodalomban.

A mennyasszony elméletileg tök

részeg volt.

Ilyen megtörténhet?

Ismerősöm szerint sok vendéglátós tud hasonló dolgokról mesélni.

Valami hasonló esetről tudtok?

Akár le is írhatjátok a sztorit!



2021. aug. 31. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Persze megtörténhet, hogy cimborák egymás közt beszélnek ilyesmit.

Viszont, hogy ez valós esemény legyen kb nulla esély van rá. Gondold már végig, ott a családja, szülei, esetleges testvérei, legjobb barátnők, vőlegénye, az, hogy a menyasszony az esküvőjén eltűnjön akár csak egy férfival vagy egyedül tök valószínűtlen.

2021. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megtörténhet, sőt még az is , amit az emberi fantázia hozzatesz🤣
2021. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenekről én is hallottam hogy már esküvő alatt/után dugták a menyasszonyt.
2021. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem túl valószínű, hogy így történt minden, ahogy hallottad...


Ami viszont valóban jellemző, és én is hallottam már többször, hogy a lakodalom folyamán a násznép tagjai közül néhányan összejönnek egymással. Persze ott is inkább az egyedülállókkal történik meg ez, és nem a pincében csinálják, hanem mondjuk az egyikük hotelszobájában.

2021. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

", az, hogy a menyasszony az esküvőjén eltűnjön akár csak egy férfival vagy egyedül tök valószínűtlen"


#1 Menyasszonrablás hagyományáról nem hallottál? 😉 Simán eltűnhet annyi időre amíg lerendezik, miközben az ifjú férj esetleg a városban keresi.

2021. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es ez teljesen igaz..A lakodalom alatt dugtam meg az egyik koszorúslányt..
2021. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Én a következőt tudom megbízható forrásból:


1.Cuckold kapcsolatban éltek és ebből kifolyólag volt a lánybúcsún meg a lagzin is szex.


2. Hajnalban már irgalmatlan részeg volt mindenki és a vőlegény megfogta a pincérnő seggét vagy a menyasszony tett ajánlatot a pincérnek, de nem történt több.


3. Lánybúcsún megdugták a menyasszonyt(a vőlegény, aki egy irgalmatlan papucs engedélyével) egy másik menyasszonyt a haverom ujjazott meg.


4.Akkor a jófej barátnők jól beitatták a menyasszonyt a lánybúcsún, majd megjelent két kandúr bandi és jól partiba rakták.

Minek ellenség, ha ilyen a barát esete.


5. A cukrász dugta meg a menyasszonyt, amikor ment a tortáért.


Nagyjából ennyi, ami eszembe jut, de ezt én is túlzásnak érzem, hogy a pincérek a pincében, buli közben.

Azért ez elég meseszerű.

Max olyat tudok elképzelni, hogy buliban berúg a férj, hazaviszi őket kocsival egy másik férfi, aztán becipeoik a hullarészeg férjét, ők még addig ütnek egyet.

Mert tudok ilyenről is.


Az meg hogy mi történik a nép között, inkább hagyjuk.

2021. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Cégsebulin is megesik hogy wc ben oráloztatják le magukat 4 en is egyszerre vmelyik eminens kolleganovel.


Nagyon gyakori a menyasszonyd.gás is. Vagy kint a kocsi mellett.

En ia mindenhonnan hallok sztorikat

2021. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
igen előfordul. én tudok ilyenről, de nagyon-nagyon ritka
2021. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
*cégesbulikon
2021. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!