Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyalás közbeni védekezésről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalás közbeni védekezésről hallottatok már? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A célra szexboltban beszerezhető gumilapot (szájvédő orális szexhez avagy 'oral dam'), hosszában felhasított gumióvszert vagy gyógyszertárban kapható kofferdam gumit szokás használni, ami megvéd a nemi úton terjedő betegségektől, többek közt a HPV-től. Alkalmazzátok? Mi a véleményetek róla?

Lányok, nők, asszonyok és kishölgyek! Elfogadjátok, ha a partneretek csak így hajlandó nyalni? Vagy éppenséggel elvárjátok tőle?

Fiúk, férfik! Ti is nyalat... khm, nyilatkozzatok!



2021. aug. 31. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Ismerem és használom.
Ismerem, de nem használom.
Eddig nem hallottam róla, de jó dolognak tűnik.
Eddig nem hallottam róla, szerintem hülyeség.
Felesleges, úgysem nyalok/nyalnak.
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem nyalok idegen lányokat. A szexi barátnőmnek meg akár pisilés után is kinyalom a punciját. Nekem ez hülyeség lenne.


Ha valaki idegen lányokat nyal akkor megértem, de én ilyet nem tennék.

2021. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen a monogám, egészséges párok véleménye is érdekes lehet, de elsősorban azok válaszát várom, akik alkalmi kapcsolatokat is szoktak létesíteni.
2021. aug. 31. 22:02
 3/7 Lazy Lover ***** válasza:
46%
Ekkora baromságot rég olvastam.... Ha elkapsz valamint az a sexel együtt jár akárcsak ha kocsiba ülsz balesetet szenvedhetsz
2021. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Tiszta és igényes nőkkel kezdek,bennük meg megbízom 100%-ig.
2021. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, igen, hallottam róla, de sosem próbáltam. A férfiak nagy része még kapcsolatban is ritkán nyal, főleg jól. Alkalminál meg pláne. Kapcsolatban meg felesleges ezt használni. Én se szopok gumiban, csak kapcsolatban, gumi nélkül.
2021. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam róla, de szerintem eléggé illúzióromboló nekem is, a partneremnek is hogy egy szál műanyagot nyalogat az ember. Szokott alkalmim lenni, óvszert mindig használok, ha neccesebbnek érzem akkor az orál kimarad az alkalmi reppenésből, ha nagyon necces akkor meg minden is. Ennyi erővel ne is csókolózz senkivel, mert ott is ugyanakkora eséllyel kaphatsz el bármit mint orál közben.
2021. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Használom új kapcsolatban első alkalmakkor vagy alkalminál. Ha csináltattunk STD szűrést és stabilan együtt vagyunk, elhagyható. Miután kaptam már el úgy chlamydiát, hogy kondomot mindig használtam, érthető, hogy cunnilingusnál is óvatosabb lettem.
2023. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!