Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Ti vertétek már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asyoulikeit kérdése:

Srácok! Ti vertétek már ki buszon vagy vonaton? Hogy történt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én igen,de apámnak ki kellett fizetni.Utána jól el is vert. (ablak volt amit kivertem)
2021. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Igen, buszon éjszakai úton az előttem ülő csaj levette a cipőjét és elaludt, én megszereztem a cipőjét azt szagolgattam, és úgy vertem ki. Sötét volt és nem sokan voltak a buszon, mellettem nem ült senki, mások aludtak..
2021. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Igen, vonaton vertem már ki. Késő esti vonattal mentem a kalauz már elment és tök üres volt a kocsi. Gondoltam elütöm az időt míg hazaérek, így elkezdtem hokizni majd nem sokkal a leszállás előtt spricceltem egy hatalmasat.
2021. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Én szexeltem is vonaton. :)
2021. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Buszon. Kevesen voltak és épp láttam egy két szép lányt. Már nem emlékszem, hogy happy ending is volt vagy csak játszadoztam kicsit
2021. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Vonaton az utolsó kocsi utolsó ülésén ültem.

Pár üléssel előttem ült egy jó negyvenes muff, na én is kivettem rá.

2021. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Vonaton. A két zárt rész között, ahol fel- le lehet szállni. Ott álltam egyedül az ajtón át aludt az utastérben egy gyönyörű csaj, és kilátszott a bugyija is ( pont beláttam a combjai közé). Ott vártam, hogy az állomásra érjünk. Lassan ment a vonat, én meg a merev farkamat masszíroztam, markolásztam rövidnadrágon keresztül. Addig sikerült ezt egy két percig csinálnom, hogy egyszer csak éreztem, hogy innen már nem lesz megállás. Feltéptem az ajtót, előkaptam valahogy a farkamat, közben másik kézzel kapaszkodtam, és kilőttem a nyitott ajtón, szerencsére még éppen nem az állomáson.😂
2021. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Engem csak leszoptak vonaton.
2021. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítséggel.
2021. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

7-es

A sztorit ott basztad el hogy amíg nem lassul le a vonat x km-re addig ki sem tudod nyitni az ajtót

2022. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!