Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Veletek fordult már elő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult már elő olyan, 2f 1n hármas során az egyik ffi zavarban volt, nem állt fel neki?

Figyelt kérdés
Hogy kezeltétek a helyzetet?

2021. szept. 9. 08:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Volt nekem férfiként, de nem azért, mert zavarban voltam, hanem az elején hamar elélveztem (mint mindig), és nem állt fel utána, a másik meg bírt több menetet egymás után végig. Kb 20 perc kellett minimum, hogy felálljon még egy menetre, addig a csaj szopott, vagy vertem magamnak én.
2021. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Függetlenek voltatok vagy a nő vmelyik ffi párja volt?
2021. szept. 9. 08:11
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Szinglik mindhárman, az volt a jó benne.
2021. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
volt de azért kis rásegítéssel megoldottuk
2021. szept. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4#-es nálatok mi volt és hogy kezeltétek?
2021. szept. 9. 08:38
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem volt ilyen, de ha lett volna, akkor simán kezeltük volna, addig a másik fiú elszórakoztatta volna.


Én meg elnézelődtem volna közben rajtuk🤣😁


Ha ez van akkor ez van, ezért nem fogom elvenni tőle ezt az új élményt.

2021. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Persze :D Sztem sokan leblokkolnak ilyen helyzetben. Zavart amikor a csaj egyszerre vette a kezébe a farkamat és a másik srácét, nekem ez már túl közeli élmény volt. Teljesen kiábrándultam tőle. Persze 5 perc után megint állt már és onnantól figyeltünk rá h ne kerüljünk ennyire egymás közelébe. (Ő hátúl én elől aztán cseréltünk :D) Van akinek ez simán belefér, nekem még az is túlzás ha egy férfi megfogja a vállamat vagy ilyenek.
2021. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az elején volt párszor, de maga az élmény nagyon izgalmas volt, így folytattam. Sokadik alkalom után már nem izgulok előtte, nem foglalkozok mással, csak a helyzetet élvezem és ennyi.


F36

2021. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jelentős méretkülönbséget hogy kezeltétek? Okozott gátlást vagy zavart?
2021. szept. 9. 11:15
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

1es vagyok

Volt az is, 5 cm-el kisebb volt az enyém. Tudtam előre, nem érdekelt. Illetve picit zavart, de arra gondoltam, hogy így kell legyőznöm magamban ezt a méretkérdéses dolgot, hogy nem foglalkozok vele.

2021. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!