Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párotok mennyire szereti?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok mennyire szereti?

Figyelt kérdés

Vannak még olyan csajok akik párkapcsolatban is viselnek harisnyazoknit?

Mostanában ahogy figyelem nagyon divatba jött ismét.

Kinek a párja viseli bátran manapság is?

A másik oldala a történetnek, hogy van-e olyan réteg akik szex közben is hasznát veszik ennek a kiegészítőnek?

Jelen esetben mi hasznát vesszük főleg, hogy a párom lábfétises és izgatja az ilyen dolog, úgy hogy ha a farkára húzom és abban kényeztetem. 29/L



2021. szept. 10. 12:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtudom mit kell ebből ügyet csinálni, persze ha csak ekörül forog a szex az unalmas nyilván, de néha simán beleférhet, nem egy fájó/megerőltető fétis és amúgyis a harisnya kényelmes, csak nem a másfél mérettel elcseszett legócskább kínai vackot kell venni.
2021. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, az nem jó, ha csak erre épül a szex, de olykor kellemes fétis játék harisnyában szexelni. Izgató, az is, ha mindkettő fél felveszi. Nejem pl. kifejezetten szereti rám adni néha. :-)
2021. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na mi van porszivo árus harisnyaman. Unatkozol hogy megint itt vagy
2021. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én pasiként is inkább hordom, persze csak a vastagabb fajtákat (50-60 DEN). Nálam praktikus okai vannak...
2021. okt. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Harisnyát meg combfixet amit hordok. Utóbbi szex közben is jó tud lenni

27N

2021. okt. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Uhhhh de klassz csaj vagy ☺️ Nekem akár a számba is tömhetnéd. Tetszene :) 28F
2022. jún. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én harisnya és lábfetis ffi vagyok, de egyik nőnek sem mertem elárúlni, mert ahogy láttam ez a többségnek perverzió, amit nem támogatnak. Volt olyan bnőm, aki gyakran hordott harisnyát, nylont, de azt sem szerette ha a lábait fogdosom, szexelni sem akarta hogy felvenné.
2022. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!