Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Szex vagy maszti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Lányok! Szex vagy maszti közben használtok valami játékszert, segédeszközt? Ha igen mit, és milyen rendszerességgel? Ti kezditek el használni szex közben, vagy a pasi akarja inkább?

Figyelt kérdés

Nem erre verem, mielőtt azt hinnétek!

Egyszerűen érdekel a dolog, és kíváncsi vagyok másoknál, hogy megy ez.

Nálunk kevés az olyan szex vagy nekem maszti, hogy nem használ(ok)unk valamit!

(anál dugó, csikló izgató, popsi vibri oda-vissza 😉 stb stb)


Köszönöm az értelmes válaszokat!


(L/27 F/32)



2021. szept. 17. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Masztihoz szoktam: Kis csiklóvibrátor, olaj, párna, dildó (kb 15 cm). A párnát és az olajat az ágyamban szoktam használni, a másik kettőt pedig a fürdőkádban.

Szex közben esetleg kis olajjal szoktuk egymás testét bekenni, esetleg szemre kötünk orál közben egy kendőt.

22

2021. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Plug, dildó, vibri. Leginkább masztihoz, de anno a párommal rendszeres volt, hogy dildóval játszott a puncimban, mielőtt szexeltünk volna. Én kezdtem el ebbe bevezetni és őt is elkezdte eléggé izgatni a dolog. :) 28N
2021. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Plug és dildó, amik masztinal és szexnél is előkerülnek.


20

2021. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Használunk mi is, csiklóizgató, dildo, plug, csipesz meg ezt-azt.
2021. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

mi is használunk, általában mindig van egy csiklóvibrátor és ha több dologra vágyunk akkor egyéb (dildo, hasonló)

Párom azért szokott rá, mert rájött, hogy a csiklóvibrátor qrvajó és garantált vele az orgazmus, akár több is. Ezt full megértem nála, mert az előző pasikkal szenvedett a szexben és nálam érte el, hogy igazán tudja élvezni. 23 éves koráig meg volt győződve róla, hogy ő képtelen az orgazmusra.

Szóval megértem, hogy ha szexelni akar, akkor el akar sülni rendesen.

Ez nem azt jelenti, hogy nincs orál, meg előjáték, több elsülés meg miegyéb, de számára az adja a legnagyobb orgazmust, amikor keményen megy a menet és rásegít a csiklóvibrátorral, akkor robban.

És ha neki ez kell, akkor nem fogok megsértődni, hogy ezzel esetleg a férfiasságomat rombolja.

Azt hiszem én is baromi frusztrált lennék, ha nem minden szexnél tudnék elsülni, vagy pedig nem tudnám igazán kiengedni magamból az adagot és utána kellemetlen maradna (pasik értik milyen érzés)

2021. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!