Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Furcsa kérés egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa kérés egy idősebb nőtől. Elutasítsam vagy menjek bele?

Figyelt kérdés

Az alapsztori az, hogy alattam lakik anyám felettese, egy 60-as hölgy (kB egy korosztály anyámmal). Összeszedett, húsos (nem kövér!) nő, nem különösebben szép arcú, de egyáltalán nem ronda, a teste elég formás. A napokban történt, hogy elromlott a mosógépem, ezért megkérdeztem anyámékat, hogy amíg nem lesz új, átmenetek -e hozzájuk mosni. Ő megbeszélte az említett hölggyel, hogy nála moshatok, egyszerűbb mivel anyámék a város tök másik oldalán laknak (én XXIII. ker.ők III. Budakalászhoz közel). Nem mondom örültem, mert nem kell átverekednem magam a városon a szennyessel. Na a hölgyhöz mikor második alkalommal mentem mosni, mondta, hogy hagyjam csak ott a ruhákat, majd ő kiteregeti és nyugodtan vigyek zoknit, alsógatyát is. Az utóbbiakat előtte gép híján kézzel mostam. Az előbbinek örültem, az utóbbit kicsit furcsálltam, de legyen, még kényelmesebben meg tudom oldani. Aztán néha ebéddel, megterített asztallal is várt, mit ne mondjak örültem, mert egy hosszabb felépülés után, ráadásul pályakezdőként ez is segítség. Majd a legutóbbi alkalommal mondta, hogy üljek csak le enni, addig ő bepakol a gépbe. Mielőtt nekiálltam volna enni, láttam, hogy a bejárati ajtó nincs rendesen becsukva, ezért odamentem becsukni. Ekkor láttam, hogy a hölgy a mosógépnek támaszkodva, az alsónadrágomat az arcához, melléhez dörgölve, letolt nadrággal maszturbál. Ő is észrevett, hebegett habogott, majd azt mondta, hogy szexeljek vele néha, nyitott nagyon sokmindenre (had ne részletezem). Ha nem, mindent megtesz, hogy ellehetetlenítse anyámat, hiába vannak nagyon jóban.

Az egyik probléma, hogy nem szeretném, hogy anyám elveszítse a munkáját vagy bármi gond legyen

A másik az, hogy hiába nem ronda nő (teste tényleg jól karban van tartva, nem lottyadt, nem kövér, arca nem tipikusan öreges, nem ronda, de nem is mondanám szépnek) csak 60+os. Ilyesmit meg bárhol bejelentenék valószínű kiröhögnének, netán engem vennének elő. Lehet bele kéne mennem a dologba, nem igazán tudom.

Hogyan tovább, szerintetek mit csináljak?



#szex #zsarolás #Szexkapcsopat
2021. szept. 17. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legózzál inkább!
2021. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Valahogy meg kellene tudni, hogy ki a területileg illetékes ideggondozó személy.


Ez nagyon komoly mentális betegség! Nem irigyellek kérdező...

2021. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot:D
2021. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ekkor láttam, hogy a hölgy a mosógépnek támaszkodva, az alsónadrágomat az arcához, melléhez dörgölve, letolt nadrággal maszturbál.


Igen. Ez nálam is pont így történt. Teljesen èletszerű.

2021. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, végül is jó volt ez de szerintem annyi pikáns kis plusszal fel lehetett volna dobni a sztorit hogy a szarcsíkos alsógatyádat szagolgatta és dörzsölte a melleihez a hölgy majd ezután kakiszexre invitált a hálószobájába. Enélkül egy kicsit lapos nekem ez a történet.
2021. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a sztori. A bibi ott van, hogy ilyet senki nem kérdez, ha tényleg megtörténik. Hanem fogja, és beveri a lompost.
2021. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!