Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy elélvezzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy elélvezzen szopástól?

Figyelt kérdés
A barátom régen elég sokat verte, ezért velem csak a saját tempójában, szex közben tud elmenni, a szám/kezem által eddig évek óta nem sikerült eljuttatnom a csúcsra. Ezt mondtam neki, azt mondta nem vagyok elég kitartó… van hogy 15 percig csinálom neki, szopom, nyalom, szívom, cuppogok rajta már, van hogy kézzel vagy kéz nélkül vagy felváltva, de sehogy sem sikerült a számba mennie anélkül hogy közbenyúlna. Nem fogazok, de nemis tudom sokáig csinálni mert zavarnak a fogaim, elfogy a nyálam, elzsibbad a szám. Nekem első pasim, sok videót néztem már és régóta próbálkozom. Tudnátok adni tanácsokat hogy hogyan kellene csinálnom?

2021. szept. 18. 12:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg a kéz bevonását is bevonhatnád az orálhoz, így amíg a tövénél fogod (akár 1-2 ujjal, de egész kézzel is lehet), tudod szopni. Azzal jobban is rá tudsz fogni a farokra, sokaknak bejön.
2021. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
És mi a gond ezzel? Örülnöd kéne, hogy nem gyorstüzelő, mert rengeteg pasi ezzel küzd. Amúgy próbáljátok azt, hogy te fogod a farkát, és a kezed irányítja, úgy megtanulhatod, hogy milyen tempó és ritmus kell neki.
2021. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 sterling.archer ***** válasza:
34%
Dobj egy uzit. Tanitgathatlak ha gondolod. Sot, megmutathatom milyen a lingam masszazs.
2021. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Istvan485 ***** válasza:
En is megtanitanalak!!!!
2021. szept. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lool, ennyi hülyét... majd azt hiszitek, hogy erre igennel válaszol, miközben a barátját akarja kielégíteni? :P
2021. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát most nem írom le amit már előttem is írtak,hogy szerintem nem benned van a hiba és kevesebb poresz kellene neki,szóval igyekszem hasznos tanácsot adni.

Kezdd el apró puszikkal,nyald végig majd a csúcsát körkörösen. Aztán beveheted tövig. Egy kis “vákuumot” is csinálhatsz a száddal és ha megy a mélytorok akkor ne sajnáld azt se. A csúccsal is játszhatsz közben pl. Mikor hátrahúzod a fejed körkörösen végig futtatod rajta a nyelved stb.

Azzal a kezeddel pedig amelyikkel a farkát fogod, ha épp a száddal bűvészkedsz javarészt akkor masszírozhatod a golyókat vagy ha épp lazábban szopod rásegíthetsz a kezeddel.

A kezed enyhén körkörösen mozgasd fel-le ne csak úgymond rángasd. És markolj rá bátran ne mintha liliomszárat fognál. Lefogadom ő sem finomkodik magának.

És a kulcs a kommunikáció. Mondd meg neki az elején, ha valamit nem élvez,szóljon, de ha valami nagyon jó akkor fejezze azt is ki.

Ha azt mondja “Uh na most ez nagyon ott van” valamelyiknél, ne változtass hogy lenyűgözd hogy amugy van meg ahonnan ez jött. Folytasd azt amit csináltál csak intenzívebben (ami nem a gyorsabb szinonimája) és el kell mennie.

Ha nem akkor te mindent megtettel és ennyi.

Amugy meg ha ennyire kritikus akkor oldja meg magának...

2021. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A párom is elég sokáig bírja , és igenis 15 percnèl többet szotkam csinálni neki. De ha így nem megy, csináld azt hogy szex után amikor te már elmetèl elkezded szopni és úgy el fog tudni menni. Ha nem akkor hagyd a fenébe.
2021. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!