Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normális, hogy kiverem és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy kiverem és mégis kanos maradok még utána is, és úgy érzem hogy még egyszer jólesne egy maszturbálás? 26f

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Biztosan rendben van a biológiai működésed. Ezt a libidót kell elfogadnod, mert ilyen "mérték"-kel rendelkezel.


De miért kérdezed? Bűntudatod van attól, hogy kielégületlennek érzed magad?


hölgy válaszoló

2021. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez majd jól jöhet a szexnél.
2021. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Persze, hogy normális. Hál istennek nekem is szokott olyan lenni, hogy hiába durranok el, szinte le sem lankad. Kell a második, hogy teljesen lehiggadjak.


De ez függ attól is, hogy mennyire vagyok kipihent, vagy,hogy mit ettem.

2021. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen, normális
2021. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális! Fiatal korban a röptében a legyet is korszaka van az ember fiának! És talán a lányoknak is! ???? Örülj neki,hogy ekkora a libidód!
2021. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En ezzel ugy vagyok hogy kiverem de lelkileg nem elegulok ki. Szamomra az a teljes kielegules ha nem egyedul csinalom hanem kozosen valakivel elvezzuk egymas tarsasagat. Lehet lepontozni…
2021. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!