Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm heti 2 szexnél nem akar többet? Én viszont heti 4-5-ször igényelném a szexet. 18f

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 11:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Megszoksz, vagy megszöksz!
2021. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Beszéld meg vele, vagy kössetek kompromisszumot (szopás, kézimunka..petting). Ha ez sem megy akkor semmit. Akkor nem nagyon egyeztek.
2021. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha jót akarsz magadnak akkor csere.
2021. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Marad a marok- marcsa, vagy keresel mást....
2021. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Már kétszer megcsaltam :( ezt ő nem tudja. sajnos nem elégít ki rendesen, viszont szeretem, csak a szex az kevés nekem
2021. szept. 20. 11:34
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
A francokat szereted. Ha szeretnéd nem csalnád meg. Hanem beszélnél vele őszintén arról hogy kevés neked a dolog. És igyekeznél kompromisszumot kötni vele. Egy gyáva balfasz vagy, aki nem tud kezelni egy kapcsolatot és a szex hajtja csak. Szakíts a csajjal, jobb lesz neki.
2021. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mit tudsz te a kapcsolatunkról?! már beszéltem vele, de nem változott semmi, szóval nem hinném, hogy én nem tettem meg mindent
2021. szept. 20. 11:46
 8/20 Mathus ***** válasza:
75%

#7: akkor maradj vele, hogyha inspiráló a személyisége, megvan a "másik felem" érzés, vagy ha gyereket akarsz neki csinálni (és arra jobban vágysz, mint a szexre). mert ez a mennyiség idővel (max. két éven belül) a NULLÁRA fog csökkeni. higgy nekem. de ha nekem nem hiszel, itt van egy TEDx előadás, ahol az okokat is elmondja egy doki:

[link]

2021. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha már most az elején ekkora eltérés van a libidótokban akkor az később sem lesz jobb. A félrekúrásnál korrektebb lenne lezárni azt a kapcsolatot ahol akkora eltérés van a felek libidójában hogy az egyik fél félre akar állandóan dugni. Állandó félrelépésekre akarnád alapozni a jövődet, az egész életedet?
2021. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

írj, beszéljünk.

Vannak hasonló vonások a kapcsolatainkban...


28/f

2021. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!