Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha az olyan gondolatok izgatnak fel, hogyha nem lennénk együtt a párommal és úgy szexelnénk?

Figyelt kérdés

Megpróbálom kicsit érthetőbben megfogalmazni. :D

Nem szakításra gondolok, mert nagyon szeretem, nem szeretném, ha szakítanánk. A kapcsolatunk előtti időre gondolok, amikor még nem voltunk együtt. Nem történt köztünk akkor semmi, szóval nem tudom, miért gondolok folyton ilyenekre. Másokkal is szokott ilyen lenni, vagy ez nem normális? Azt tudom, hogy még mielőtt összejöttünk volna, ő már szerelmes volt belém, én viszont csak barátként tekintettem rá, ez az elképzelt szituációkban is így szokott lenni.



2021. szept. 21. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Mi szerepjátékban meg is éljük a párommal az ilyen érzéseket. Izgató dolog, érthető amit írsz.
2021. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wow, jól hangzik. Én nem merem elmondani neki ezeket a gondolataimat.
2021. szept. 21. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, erősen kötődsz hozzá és bánod hogy akkor még nem jöttetek össze, szeretnéd az időt "kiterjeszteni" a múltra is. Játszhattok szerepjátékot, izgalmas tud lenni.
2021. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt elmesélheted neki ha adott körülmények között találkoznátok akkor ugyanúgy nem tudnál neki ellenállni ahogy most sem. Ezt dicséretnek veszi és utána elmondhatod hogy mennyire mozgatja a fantáziád hogy minden létező módon elcsábítson :)
2021. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!