Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek milyen szexuális fétise...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen szexuális fétise van?

Figyelt kérdés
Olvasgattam hogy mindenkinek más szexuális fétise van. Nektek milyen szexuális fétisetek van? Mi vált ki nálatok szexuális izgalmat?

2021. szept. 22. 15:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
szeretem, amikor nők víz al á nyomkodnak engem pl. strandon, uszodában F
2021. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
71%

Feederism. Feeder és feedee is vagyok egyben. Sajnos nagyon nehéz ehhez partnert talàlni, mert itthon nem annyira ismert ez, mint pl. Amerikàban, plàne nem olyan elfogadott. Meg itt sokan csak hitegetnek, meg húzzàk az agyadat,de valójàban semmi komolyra nem kaphatók ebben. Viszont, ha mégis van itt olyan lány, aki tényleg nem riad meg egy ilyen viszonytól, és szeretne egy olyan pasit, akit hìzlalhat, vagy, hogy őt hìzlalja egy ekkora pasi, mint én, az ìrhat:) Tovàbbra is szìvesen ismerkedek, a sikertelenségek ellenére is:)

145kg/173cm/25/F.

2021. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Lábfétis. (F39)
2021. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Istvan485 ***** válasza:
85%
Mell bimbo csipesz !!!f
2021. szept. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
66%
Engem a segglyuk látványa hoz igazán lázba!
2021. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 subeszti ***** válasza:
74%
kötözés, pofozás, bdsm, nyilvános, alázások, minden
2021. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
76%
Arcon hugyozás és a másik nem ruháinak hordása
2021. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
24%

Tudom hogy beteg, de izgat, ha egy olyan nőről hallok, akinek mindene megvan, mégis arra törekszik, hogy tönkretegye az életét és ezt élvezi is. Pl.: egy lány nyilvánosan megalázza magát, a lehető legperverzebb módon, miközben a családja, rokonai, barátai látják és elítélik, kirúgják a munkahelyéről emiatt, stb. de annál jobban élvezi, minél mélyebbre süllyed, és minél többet veszít. Tudja valaki hogy hívják ezt az "önpusztító" fétist?

24/F

2021. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
25%
Kantáros gatyák és ruhák, gombok = kardigánok. Ezek főleg csajokon, de magamon is. Szeretek szurit adni és kapni. Szeretem a kötél általi halált látni, jó lenne adni is.
2021. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Hajvágás nyírás a felnyírt női haj meg ha én vágom persze normális keretek között. Amivel még meg lehet jelenni az utcán.
2021. nov. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!