Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak meleg vagy biszex férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak meleg vagy biszex férfiak kivánják a popsinyalit?

Figyelt kérdés
35 F
2021. szept. 23. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak nem te vagy a felcsatis?
2021. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igen!!
2021. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is és attól,hogy valaki "igen is heteró vagyok" nak mondja magát,de ilyen vágyai vannak,attól még ő nem heteró. Egy heterót kiráz a hideg ettől.
2021. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lazy Lover ***** válasza:
38%
Nem én vonzónak izgatónak tartom sőt a prosztatámat is szoktam izgatni de nem vagyok meleg
2021. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Én csak adni kívánom és csak lányoknak. Hetero F
2021. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Mikor emelkedünk már ki a sötét középkorból amikor az emberek elhiszik, hogy a dugáson kívül más is jó érzés lehet egy férfinek?
2021. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Hihetetlen ez a nagyfokú homofóbia, prüdéria és tudatlanság ami itt megy.

Az ánusz a legtöbb embernél (férfiaknál és nőknél egyaránt) erőteljes erogén zóna, érzékeny terület. Csak sokakban ott él a gátlás, ami miatt nem mernek felszabadultan kísérletezni.

Pedig - nyilván megfelelő higiénia mellett - nagyon is izgató, és minden itteni bigott vélekedéssel szemben, sok hetero pasi imádja, ahogy sok nő is, ha pl nyelvvel kényeztetik ott is.

Bizony, olyan pasik is, aki semmit, szó szerint semmit nem tudnának soha elképzelni másik férfival. Ennek semmi köze a szexuális orientációhoz.

Ilyen alapon mindegyik pasi bi, vagy meleg, aki szereti az anális szexet?

Értem, hogy megosztó, és sokak számára gusztustalannak tűnik, nincs ezzel gond, akinek nem jön be, ne csinálja, ilyen egyszerű. De nagyon ostoba dolog ilyesmi alapján bárkit megítélni.

2021. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2021. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!