Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kaptál már segítő, hasznos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptál már segítő, hasznos tanácsokat itt a GYIK Szexualitás csoportban, milyen kérdésben?

Figyelt kérdés
Csak én tapasztalom, hogy vagy elterelik a kérdés témáját vagy saját vágyaikat élik ki sokan, hogy leírhassák a saját fantáziaképeiket, élményeiket, de minimális a hasznos hozzászólás, ami megoldást kínál?

2021. szept. 25. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Igen
2021. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Én is kaptam már, nem is egy kérdésemnél.
2021. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A keresőszavakból, miért törölte vajon a "segítség, tanács, válasz" szavakat? 🤔
2021. szept. 25. 21:05
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Talán volt, most nem emlékszem kapásból, de 90%-ban hülyeségeket válsaszoltak, az biztos. Nem tölti be eredeti funkcióját ez az oldal itt
2021. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Én férfiként kaptam már hasznos tanácsokat szexuális dolgokban, pl korai magömlés ellen trükkök (nekem egy sem jött be, de ez más dolog), illetve bármilyen hihetetlen, de privátban több valódi, nagyon normális csajjal is sikerült hosszasan dumálni, mindenféle dolgokról.
2021. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#

Ha neked nem segítettek a tanácsok, akkor azok hasztalanok voltak!

A privát beszélgetések, ismerkedések nem fedik le az általam feltett kérdést! Örülök, hogy jó arányban sikerül ismerkedned! De a kérdésem nem erre irányult!

2021. szept. 25. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de feltesz valaki a szexualitás kat ba egy kérdést. És válaszol vagy kérdez de olyan választ kap ami pi a farok stb. És kiakad. Mit vár? EZ EZ A KATEGÓRIA. Elvileg itt erről lenne szó.
2021. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Szex témakörben még nem kaptam hasznos tanácsokat! (pedig volt néhány kérdésem) Egyetértek avval, a legtöbben csak a saját vágyaikat írják le. Itt élik ki a fétiseiket, amit máshol nem tudnak megosztani senkivel.

Viszont már adtam sikeresen tanácsot másoknak! Főként privát levelezésben kifejtve, de olyan is volt, aki a nyilvános fórumban köszönte meg a válaszomat. Úgy hiszem, ez azt jelenti, hasznos volt a hozzászólásom.


Egyéb témakörben már magam is kaptam hasznos tanácsokat, ötleteket! (baba kéréseknél, gyereknevelés, háztáji tennivalók, barkácsolás, építkezés, sőt, jogi kérdéseben is)

2021. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha neked nem segítettek a tanácsok, akkor azok hasztalanok voltak!"

Nem segített, mert nálam nyilván valami komolyabb, talán szervi gond van, és azért nem működtek a tanácsok.

2021. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Én a libidóról kérdeztem anno, hogy nőként mennyi a normális.


A kérdés leírása ez volt:

"Minden évben van olyan időszakom amikor heteken át nem érdekel a szex, nem fantáziálok róla, és teljesítendő feladatként élem meg. Csúnyán hangzik, de így van és egy anonim fórumon kaphatok segítséget... Most sajnos stresszhelyzetben is vagyok. Sajnos amikor csökken a libidóm, a párom egyáltalán nem megértő velem. Nem élünk együtt."


Meglepett, mennyire normális válaszok jöttek, például írták, hogy férfiként is hullámzó, és ezért ne érezzem rosszul magam. Sőt, volt, aki látatlanban leírta, hogy az akkori párom, ma már exem mennyire önző... Az életnek minden más területén is az volt, a családom utálta, a barátaim sem csípték, de ezt a kérdésbe nem írtam bele. Akkor csodálkoztam, hogy pár mondat alapján lejött vadidegen embereknek is, hogy mi a helyzet, mert sajnos jól látták.

2021. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!