Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy fiú könnyen az elsül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú könnyen az elsül a szopástol akkor szex közben is?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom,azt fontos tisztázni hogy mindketten szűzek vagyunk!!

Na és a kérdésem az lenne hogy ha pettiging közben szopástol könnyen elsül akkor szex közben is ez lesz?

Ha igen változhat ez?

Számmal kb. 2-5perc közöt szokott elmenni viszont ha kézzel csinálom volt már 10-15-20perc is

És ezek egyáltalán miért vannak?


2021. szept. 26. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szüzen 5 perc az könnyű? :D Nálam is 5 perc a max szopásnál, pedig már 8 éve élek nemi életet.
2021. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Azért a szopást meg a kézimunkát ne hasonlítsd egymáshoz. A legtöbb férfinél ugyanez a helyzet, kb. feleannyi idő szopással, mint kézzel.


A helyzet javulni fog, ahogy jobban megismeritek a saját és a másik testét, erogén zónáit, reakcióit.


Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!

2021. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Ezzel semmi gond nincs. De azèrt mindd neki hogy gyakorolja hogy kell visszatartani, elhúzni. Meállítja a stimulációt, vár egy kucst majd újra.

Meg gyakorolttaknak is össze kell csiszolódni.

2021. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Hat ha szopás 5 perc akkor a szex 2 se lesz föleg ha még szüz vagy. Beteszi és bumm. Én amúgy szopást sokkal jobban birom mint bármi mást szopást lazan birom egy órán keresztül szex olyan 40-50perc/ menet de másodikra már megy a másfél óra is. :)
2021. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szopás az nem igazi inger! Csinálhatod szarul is. Miután a nők többsége azt sem tudja mit csinál! A puncinál meg már a gondolattól el lehet menni hogy hova teszed, mint egy álom során.
2021. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"A szopás az nem igazi inger! "

Ezzel vitatkoznék. A legtöbb férfinek szopástól van a legerősebb merevedése, vagy ha valaki lankad pl szex közben, szopástól jó esetben újra megkeményedik teljesen.

2021. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idővel ez ki fog tolódni lehet ezt gyakorolni is. Nem mellesleg nyilván egy idő után nem tudsz sok újat mutatni. Én 15 év után már van hogy fél óra szopás kell mire elsülök,de ettől kívánom és szeretem a párom.
2021. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-5 perc szüzen szerintem elég jó, mármint egyáltalán nem olyan gyors.

És szerintem igen, hasonlóra számíthatsz. Viszont ha már most kibírja 2-5 percig, akkor ezen biztos tud majd a jövőben hosszabbítani. ;)


Nekem volt egyszer egy srác - épp csak lecsúsztattam a kezem a heréire boxeren keresztül, azonnal kirohant a szobából hogy bocsi ő most azonnal el fog menni. (Sose lett folytatás.)

2021. szept. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!