Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ti meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ti meg tudnátok keményíteni egy passzív meleg srác farkát? Akár tartósan? Vagy biztos nem menne?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Igen, az első barátom meleg volt, de felállt neki, és még szexeltünk is, csak hát ő nem élvezte egyáltalán. A látványtól nem állt fel neki persze, de mikor kézzel simogattam és csináltam neki akkor nem volt probléma. Mondjuk elég kiábrándító volt amikor láttam rajta h nem élvezi.


Nem tudom mennyire vagy tisztába a férfiak anatómiájával, de a farkuk már akár attól feláll ha mondjuk a kocsi rázkódik. Ha egy vibrátort odanyomsz akkor tuti hogy feláll nekik.

2021. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos tőled, hogy megpróbáltad vele ennek ellenére is. :)
2021. szept. 27. 18:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért passzív meleg srácoknál szerintem nem ennyire biztos a könnyű merevedés, főként lánnyal.
2021. szept. 27. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem sok választásom volt, nem tudtam hogy meleg, ez volt az első alkalom egész életemben. Azt hittem velem van a baj..
2021. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!