Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azok az emberek akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek akik nem transzok hanem valami másnak képzelik magukat nemileg, és vonzódnak is ahhoz a dologhoz sexuálisan aminek képzelik magukat, azokban hogy alakult ez ki? Trauma hatására?

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni, és hülyeségeken gondolkozom, és muszáj vagyok megkérdezni, hogy el tudjak aludni, mert ezzel bebaitelem az agyam part 2.


Szóóvaal. Leszögezném nem vagyok hozzáértő, nem értek az emberekhez, józan paraszt ésszel próbálok gondolkozni így hajnal négykor, na de a lényeg. Adott egy ember, aki mondjuk tyúknak vagy autónak képzeli magát, és akár közösül is az adott dologgal, vagy néhány transz, azok nem lehet, hogy valami trauma hatására lettek ilyenek, és amúgy kitartó kezeléssel gyógyíthatóak lennének? Csak magamból indulok ki, amikor kisgyerek voltam több trauma is ért, ezért elvesztettem a bizalmam az emberekbe, viszont a macskáim egy állandó dolgok voltak az életembe(az aztán mondat) ezért volt egy kb fél éves szakasz amikor annyira kötődtem hozzájuk, hogy én magam is macskát rp-ztem időnként, és már kezdtem macskának képzelni magam, viszont én rájöttem magamtól, hogy ez így nincs rendben és vissza változtam rendes gyerekké, újra babáztam, stb. Nem lehet hogy ezek az emberek is hasonló helyzetbe vannak( tudom az hogy már sexuális vonzódást érzel az adott dologhoz az teljesen más, de mégis lehet hasonlóság)

Tudom elég bullshit kérdés, csak már aludni szeretnék :D

Lehet hülyén fogalmaztam, és nem lesz egyértelmű, akkor kérdezz, ne nézz egyből hülyének, és kiáltás ki idióta udatlanbaromnak :D My brain.exe has stopped working, logging off…. 



#Orbán Viktor #trauma #Apacshelikopter
2021. okt. 3. 04:18
 1/3 A kérdező kommentje:
*idiótatudatlanbaromnak csak a T az asszem átesett egy másik dimenzióba vagy idk.
2021. okt. 3. 04:20
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

A mélyen kondícionálódott szexuális preferenciák NEM módosíthatóak, sem pszichoterápiás eszközökkel, sem gyógyszerekkel.

Ettől egy Apache helikopter árát elfogadnám, élőben csak azért nem kellene mert nem fér a garázsba 😄

2021. okt. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha máskor sem tudsz aludni, csak olvasd ezt vissza 😃 Én most keltem, de egyből vissza lefáradtam 😃
2021. okt. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!