Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kolis,heteró fiúk!Mit gondolná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolis,heteró fiúk!Mit gondolnátok arról,ha a szobatársatok meleg lenne?

Figyelt kérdés

Olyan is írhat,akinek volt,illetve akinek nem.


Mit gondolsz erről kellemetlen volt/lenne?

Vagy ismersz olyat,akinek meleg volt a szobatársa/lakótársa?


2021. okt. 5. 19:24
1 2
 11/17 steven95 ***** válasza:
100%

Legalább 8 különböző sráccal laktam együtt a félévek során egy koliszobában. Kb. mindenkivel 2 félévet. Melegként. Nem tudta egyik sem. Páran barátok is voltunk. Nem voltam szexuálisan kiéhezve egyikőjükre sem.


Azért nem mondtam el még egyetem alatt sem, mert nem akartam a kolitársaimat - akik a barátaim is voltak -, kínos helyzetbe hozni. Mármint féltem, hogy kínosan kezelnék, amitől szomorú lettem volna, így titkoltam tovább. Nem örömmel tettem.


Ha meg végig akarok mérni egy srácot, ahhoz nem kell közös koliszoba. És nem fogom rosszul érezni magam, ha elejtek magamban egy megjegyzést, hogy de jól néz ki. Aztán jön 1001 másik gondolat, aminek pontosan semmi köze ehhez, ahogy minden más normális embernél.

2021. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Volt meleg szobatársam. Tudtunk róla mindannyian.

Konkrétan le se szart minket ha alsógatyában futkoztunk mondjuk.

Teljesen jó fej srác volt. Sose nyomult, sose hozott se minket, se magát kínos helyzetbe. Szóval nem értem azokat az embereket akik ezen fenn akadnak.

Nagyon el vannak szállva maguktól ha azt hiszik hogy majd minden meleg rájuk lesz fanyarodva. 😄

2021. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostani szobatarsam meleg.

Kivancsisagbol egyszer vegigmert, de azota semmilyen szexualis dolog nem tortent es nem is fog.

2021. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

Kellő intelligenciával lehet ezt is kezelni, ami itt nem mindenkinek adatott meg ahogy olvasom!

Van meleg barátom és soha semmilyen szexuális utalást nem tett.

Láttuk egymást meztelenül,mindenki tudta hogy meleg,de csak egy-két bunkó, gyökér homofób kötött bele. Természetesen megvédtük.

Vannak korrekt melegek, bármilyen hihetetlen egyeseknek.

2021. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14


Jó látni,hogy vannak ilyen intelligens,heteró fiúk is,akik még meg is védik a melegeket.

2021. okt. 7. 19:04
 16/17 anonim ***** válasza:
2021. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 steven95 ***** válasza:
Mi lenne? Egy ilyen buz*ra jut 1000 ilyen hetero, ahol a helyzet közelsége indokolna némi erkölcsös moralitást, de csak a dugáson jár az eszük.
2021. okt. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!