Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biszex és meleg srácok? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex és meleg srácok? Miért ilyen nehéz találni 18-25 közötti srácot? Többi lent?

Figyelt kérdés

A romeon a ginderen is próbálkozom, hogy találjak egy budapedti srácot bi/uniként, de semmi!

Ha írok nem ír vissza!

Lehet azért van ez mert csak szexhavert keresek, ugymond barátot is egyben.

Az anál nem nagyon izgat, talán későbbiekben, inkább csak a kölcsönös f.verés és orál.

Lehet ez a baj.

Mindegyik csak dugni vagy dugatni szeretne, sokan egyből?

Tapasztalatokat szívesen olvasnék.

És ötleteket is szívesen várok!



2021. okt. 6. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Az nem lehet hogy kiöregedtél ebből az életkorból?
2021. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Lehet azért van ez mert csak szexhavert keresek". Ajjaj ez "várom a privátokat" gyanús. Egyébként meg viccet félretéve nem olyan nehéz, nekem 2 biszex élményem volt és asszem pont mind kettő gyakorikérdésről :D Egyiket se bántam meg és egyik nekem is ez volt amit te kerestél a másik már szex, de biztos, hogy megint nem mennék bele. Próbának jó volt.
2021. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy orális szexhez keresek partnert, csak én Baranyában. A tapasztalatom hasonló, sok a kamus, profilját még aznap törlő, vagy csak szimplán igénytelen, ronda alak.

Úgyhogy szerintem is nagyon nehéz találni...

2021. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az igazság az, ronda sem vagyok, vicces, egy kicsit bulizos is.

Oreg sem vagyok, es jol tartom magam, sportolok.

172cm 70kg.

Szerintem ez nem rossz!

És 40 évesen nem hiszem h öreg lennék.

30-35 nek mond mindenki a kinézetem alapján!

Stoval ennyi.

Ez van.

Mar kezdem feladni.

Regebben volt par kapcs.

15 évvel ezelott könnyebb volt minden.

Pedig aztán akkoriban mindenki bújkált!

2021. okt. 7. 05:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok de én se találok korombelit. Megismertem egy 35 éveset és sokkal jobb vele mint tinikkel
2021. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most alkalmi dologról beszélünk vagy hosszútávra tervezed? Mert nem teljesen tiszta ez a "barátot is egyben" rész. Illetve a fiatalabbakat említetted a kérdésedben, a korodbeliekkel is nehéz?
2021. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5#

Ha van kedved beszelgetni irj!

2021. okt. 7. 19:45
 8/11 A kérdező kommentje:

6#

Nem alkalmira gondolok hanem hosszútavra, és olyannal akivel tenyleg haverok lehetnénk!

Nem vagyok olyan....(érted)!

Aki ugri bugri egyikből a masikba!

Én jobban kijövök a fiatalabbakkal mert velük lehet programokat csinálni, hülyűlni, csavarogni, nyaralni, stb.

Nem vagyok egy otthon ülős tipus!

Sajnos a korombelieket csak az érdekli, hogy..

- mekkora

- kepcsere

- van-e helyed

- azonnal

- megdugnál-e

- megdughat-e

Stb........

De szerintem ezzel nem csak én vagyok egyedűl!

Szóval tömören enmyi a kérdésedre!

2021. okt. 7. 19:52
 9/11 anonim ***** válasza:

A 18 éveseknek az apja lehetnél. Le lehet hurrogni, de szerintem ez a felállás csak úgy működik ha te mint sugardaddy vagy a képben, túl sok igaz szerelmet ne várj.


És igen, neked igazából egy 35-45 körüli pasi lenne korban hozzád illő nem egy érettségizni készülő tini.


És igen, ebben az ütemben egyedül fogsz megöregedni.

2021. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A tárkeresés / találás valóban nagyon nehéz ezeken az internetes oldalakon; az ott hirdetök nagyon különbözö jellemü emberek.Ne vedd a szívedre, ha valaki neked sértöen viselkedik. Az általános életben sem mindenki kedves; és ezeken az oldalakon is az általános emberek vannak. Mivel anoním a dolog, könnyen mehet ferde útra egy találkozó megbeszélése, vagy maga a szex is.


Nekem egyébként egy alkalommal összejött egy társ, a tervek szerint alakultak is a dolgaink. 3 évig voltunk együtt, szép és jó volt. Az ö tervei szerint kivándorolt Asztráliába, ezért szakadt meg a kapcsolatunk. Ö fiatalabb volt nálam, és mégis megértettük egymást.

Tehát nem lehetetlen egy neked tetszö illetöt kifogni; lehet, hogy pont valaki téged fog kiszúrni és elvinni. Igen, ez egy kis türelemjáték is. De te se járkálj csukott szemekkel az utcán, lehet, hogy veled szemben fog jönni holnap reggel.

2021. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!