Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha leszopom magam attól még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszopom magam attól még nem leszek meleg ugye?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben heterónak érzem magam és nincs az az isten, hogy valaha is egy férfire úgy nézzek... Remélem ez nem tesz engem automatikusan meleggé.

Jaa és el tudok kapninvalami betegséget ha magamnak csinálom?

-Tudom kicsit fura kérdés, de sok baktérium van a számban és gyenge a makkom nyálkahártyája



2021. okt. 7. 14:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Irígyellek egy kicsit én is, de te ne félj semmitöl.

A maszturbálás normális dolog. Ha te a száddal akarod/tudod csinálni, ám akkor tegyed úgy.

Egy idövel amúgy el fog múlni a hajlékonyságod, és akkor majd kereshetsz mást, aki téged, magadat fog "helyettesíteni".

Csak akkor majd ne azt várjad el töle, amit te magadnak csináltál. A maszturbálás pótcselekvés. A jövendö partnerednek pedíg majd meséljed el, hogy te miképpen szeretnél szexelni vele. Ha ö ezt majd elfogadja, akkor jó partnered lesz.

2021. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!