Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha lány létemre tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány létemre tetszik egy lány aki fiúnak érzi magát, fiús a testfelépítése, haja, de biológiailag lány, akkor leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Bizony az vagy akkor
2021. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Igen, mert akibe szerelmes vagy az biológiailag lány, leírtad te is.


Mindegy hogy én halottnak vagy szellemnek érzem magam, barátom nem lesz nekrofil.

2021. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem, akkor hetero vagy
2021. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
3-as amúgy az ilyenek minek látogatják az oldalt mint te? Vagy akkor ne válaszolj ha nem tudod a választ, atyaég...
2021. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2021. okt. 14. 20:38
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem nem!

Nekem is vannak olyan fiús lányok akik bejönnek!

De a férfiakat szeretem 100%ban

Férjem van és gyerekeim!

2021. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Leszbikus vagy biszex vagy. S akkor mi van? Persze, persze majd a pokolba jutsz meg hasonlók, addig viszont éld az életed és ne foglalkozz mások véleményével csak a saját boldogságoddal.
2021. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
6-os te sem vagy a helyzet magaslatán, szegény gyerekednek nem sok dolgot fogsz tudni tanítani kamasz korában, max iskolában műveli majd ki magát. Bár addigra talán megtanulod hogy ha a férfiakat szereted és férjed is van mellé, akkor nem vagy leszbi.
2021. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15%

Kedves 8/ ne itt okoskodj a gyerek neveléssel kapcsolatban!

Ez nem az a kategória!

Döntse el mindenki mit érez!

Ha van olyan lány aki olyan fiú kinézetre, hogy bármelyik férfi megirigyelné, nem hiszem, hogy nem akadna meg rajta a szemed!

Egy monogám majom vagy aki itt okoskodik!

Hát taps 😂

2021. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Ha lányként valakiben a nőt látod, és ez szexuálisan vonzz, akkor igen, ez nem heteró dolog.


Ha viszont egy transz srácban a férfit látod, és ez érdekel szexuálisan, attól nem vagy feltétlen bi/leszbikus.

2021. okt. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!