Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bi hajlam, de elmulik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi hajlam, de elmulik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazabol az a helyzet hogy alapvetoen hetero ferfinek tartom magam, viszont beindulok a fiukra is, ez onkielegites kozben szokott elojonni, ilyenkor ugy erzem mintha teljesen meleg lennek, addig nem is erdekelnek a nok, csak fiukra tudok gondolni..

Viszont ezt csak addig tart ameddig el nem mentem, aztan egyszeruen undoritonak talalom hogy egyaltalan hozza erjek egy fiuhoz is..

Miert van ez?

Masnak is volt ilyen?



2021. okt. 15. 02:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én így nem mertem soha megkérdezni de velem is pontosan ez van. :)
2021. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Próbáld ki és meglátod, anélkül nem fog menni. Nagy nehezen én is találkoztam egy sráccal, aki leszopott, és meg is lehetett dugni, de annyira hiányzott a "nő" belőle (bőr, test, hangok, reakciók, stb), hogy inkább maradok a nőknél.

Esetleg egy-két próbát talán még teszek, de ahhoz valaki lányos fiú kellene, a férfias férfi nem jött be, pedig én voltam az aktív.

2021. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálnod, csak akkor tudod biztosra, hogy meddig is tart a fiúkhoz való vonzódásod.

Olyan srácot keress, amilyen a maszti közben a gondolataidban előjön.

Biztosan találsz olyat, aki találozik is veled, és nem jelent neki gondot, ha csak esetleg nézhet közben, és nem nyúlhattok egymáshoz. Aki megérti, ha csak "próba" lenne neked!

2021. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus esete annak,amikor tudatosan nem akarod elfogadni,de tudat alatt meg a fiuk izgatnak fel. Csak akkor leszel bekeben magaddal,ha ezt elfogadod,hidd el,tapasztalat.
2021. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Velem is ugyanígy van.
2021. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mar probaltam regebben, tetszett is, de akkor is ugyan ez volt,addig amit tartott elveztem,de mikor elmentem akkor mar teljesen undoritonak tartottam az egeszet, hogy tobbet ilyet tuti nem,stb..

de ahogy kicsit felizgulok mar teljesen mas, megint kivanom..?


4.-esnek, nem folytok el magamba semmit, nem is erdekelne ha meleg lennek, itt nem errol van szo

Valami mas megoldas?miert lehet ez?

2021. okt. 16. 22:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg johetnek a valaszok😅
2021. okt. 18. 16:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz,amikor nővel szexelsz?Az adott nőre vagy akkor is a fiúkra? Esetleg próbáld meg, fizetős nővel,az sok mindent megtesz pénzért.Mondjuk,ő veri ki neked.Amikor ez megvan,akkor érdemes újragondolni,hogy akkor merre tovább?
2021. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vuk-91 ***** válasza:

Régen én is így gondolkodtam még késő tinikorban. Sokáig én is Heterónak tartottam magam (bár volt már romantikus fantáziám fiúval még kisiskolás koromból, amikor az ágyban álmodoztam hogy egy nekem tetsző fiúhoz odabújok).


Egyszer viszont be kellett ismernem magamnak: Biszexuális vagyok. Igaz, a nők jobban érdekelnek mint a férfiak, de attól még érdekelnek. Ezt már kinőni nálam nem lehet.

2021. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ezzel én is szoktam így lenni nagyon fura. Lehet biszex vagyok?
2022. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!