Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek létre fognak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létre fognak hozni a jövőben szexrobotokat?

Figyelt kérdés

Egy robotos sci-fi regényt olvasva elgondolkodtam azon, hogy néhány évtized múlva, mikor a robotika és a mesterséges intelligencia már olyan magas szinten lesz, hogy a robotok élő emberként tudnak majd mozogni és kommunikálni, bizonyos megszólalásig élethű emberi kinézetű robotokat akár szextársként is alkalmazhatnának majd az emberek.


Szerintetek ennek van valóságalapja?

Lehetséges-e, hogy a jövőben a humanoid robotok nem csak felszolgálók, házvezetők, karbantartók stb lesznek, hanem akár szexpartnerek is?



2021. okt. 27. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen tervezik a létrehozásukat 2050-re lesznek azt olvastam.
2021. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Mivel a nők többsége csak szexre alkalmas, a robotok kiválóan fogják tudni helyettesíteni őket.
2021. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gazdagoknak már most is van teljes szexrobot, az átlagnak meg a szilikon műpunci magában. A pórnépnek meg csináld-magad megoldások marhaszívból.
2021. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Én már most azon gondolkodom, hogy hogyan gyűjtsek úgy pénzt össze, hogy tudjak venni egyet. Mivel kapcsolatban vagyok, számlák, kaja, ruhazkodás, benzin stb költségeinek vannak.

Itt az oldalon láttam, hogy valaki linkelt egy eszmeletlen élethű és szexi azsiai csaj szexrobotot.

Amit én szeretnék az több millió forintos tétel lenne.

Ha sikerülne pénzt gyűjtenem szakítanék a párommal. Nekem teljesen élhető élet lenne ha egy szexrobottal kellene élnem.

Természetesen szeretnék gyereket is. És arra os gondoltam, hogy nevelhetné a robot (mondjuk ez majd 100-200 év múlva fog betörni az életbe).

De én komolyan egy szexrobottal szeretnék élni, de a gyerekvalallast nem tudom hogy oldjam meg, mert eléggé eltorzíthatja egy gyerek lelkivilagat ha nem anya meg apa van, hanem csak apa meg a robot.


Nem tudom mit tegyek, vagy, hogy tegyem a dolgokat, ugyerzem, hogy több 100 év kellene még ahhoz, hogy rendes kiegyensúlyozott életet lehessen élni egy szexrobottal, úgy, hogy mellette legyen az embernek egy gyermeke is.


Úgy érzem, hogy jelenleg max az lesz, vagy annyi lesz, hogy titokban veszek egyet és elszallasolom egy helyen ahol találkozok és szexelek vele, eltoltok vele pár órát meghitten.

2021. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Előző: nagyon jó ötlet. Lenne kedved felesbe venni? De mindenki kitakarítja maga után (kívül-belül), plusz a karbantartást (pl. elhasználódott punci) is közösen állnánk.
2021. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, sőt már most igy gyártanak valamilyen szinten beszélő gumibabákat. Persze méregdrágán, s szerintem nem éri meg az ára. Nem fog nagyobb élvezetet nyújtani.

Egyszerű párhuzam. Chatszex... egy csomóan puncsolnak érte. Mégis ha csinálnának egy chatrobotot nem lenne túl nagy keletje, nm igazán izgatná az embereket ha egy előre betáplált programkód-sorozattal kommunikálnának mert tudnák nem élő ember csak egy robot. Ugyanez lesz a drodiokkal is. Tudni fogják csak egy legyártott műanyag, amit valamikor, valaki előre beprogramozott - nem pedig élő nő.

2021. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lenne :)

N

2021. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban hogy az AI eljut egy olyan szintre hogy valódi értelemmel bír, és érzelmei vannak. A legtöbb scifiben már ilyen szinten vannak a robotok, lásd pl. Asimov. Egy ilyen világban sztem a szexrobotok, pontosabban a robotok amik (akik?) szexelnek, már egyenrangúak lesznek kb a nőkkel. De egy ilyen világban már akkora lesz a jólét hogy nem kell majd ennyit kuncsorogni szex-szel. Mivel munka nem lesz az emberek nagyjából hedonizmussal töltik az életüket, minden nap másokkal szexelnek majd. Persze mindenki jól fog kinézni hiszen génsebészet lesz addigra már. A jelenlegi problémáink (nem találunk szexre partnert) megszűnnek addigra már.
2021. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!