Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A legújabb felmérés alapján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legújabb felmérés alapján 12-14 centi közt van az átlag merev méret és ebbe Afrika is benne van, mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
És elvileg 19+ a lakosság 1% csak.
2021. nov. 7. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez így van
2021. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Hál Istennek az 1% ba vagyok :D
2021. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Az, hogy akárhogy lehet felmérést csinálni, az fog kijönni, amit akarsz. Az átlag a mért x főnek az átlaga, nem a világnak. Ilyen nem lesz, míg az összes férfi nem lesz megmérve, amit kétlek, addig ezek csak kb adatok. Hidd el, én is tudnék csinálni ilyet úgy, hogy teljesen más szám jönne ki. Egyébként nekem édes mindegy, mert 12 centi kicsi, 14 határ eset, akárki akármit mérjen, én a 16-18 centire szavazok, akármennyire nem az az átlag, nekem ez (is) kell, hogy elélvezzek. Másnak meg más tetszik, nem vagyunk egyformák.
2021. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mit mondjak, ez szerintem nagyon alá lő, még másik inkább felé, az meg hogy a csajnak mi kell? Kb 5/4 azt mondja kissebre számított 5/1 meg azt hogy az exének 24 volt.
2021. nov. 7. 20:35
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Senkit nem érdekel az átlag, mindenkinek a sajátját kell használni.
2021. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszem hogy erről létezhet releváns felmérés. Egyáltalán hol mérik, kiknek milyen mint alapján, hogyan mérik stb stb.
2021. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 13cm kb. Az hogy átlag alattvan vagy felett sose érdekelt. Ebből kell gazdálkodni akármit is mond a statisztika
2021. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Lényegtelen az átlag. Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret. Ezt meg is lehet nézni, ha valaki nem hiszi el.
2021. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8. átlagba elhiszem, viszont volt exen aki azt mondta, hogy az elején fájt neki, meg olyan is akinek voltak aggályai de végülis azt mint kiderült könnyebben kielégítettem mint a többit.
2021. nov. 7. 22:44
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel az átlag? Egyedül az számít hogy amid van azt tudod-e úgy használni hogy a végén a partnered azt mondja húúúúúúúú ez de jó volt. Elmész ebédelni akkor nézegeted a statisztikákat hogy átlagosan hány dkg egy kajáldában a rántott hús vagy az érdekel hogy jól laktál-e és ízlett-e a kaja?
2021. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!