Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl nagy dildót sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy dildót sikerült vennem, kellemetlen használni, ez önmagában okozhatja azt a furcsa érzést (lentebb)?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy nehezen megy be - elnéztem rendeléskor és a 3.5 cm helyett 4.5 cm-st sikerült venni - amikor bennem van, még "odaát" a fenekemnél is érzem, hogy nyom, és szellentési ingert csinál.


Akkor volt ehhez hasonló érzésem, amikor túl rövid péniszű partnerem volt, aki nem "be+fel" haladt amikor betette, hanem "be+hátra".

Mi lehet az oka, valami nincs rendben odabent? Szültem is már és elég sok bajt okozott odabent az orvos erőszakoskodása, de már nem mai történet, és elvileg helyre is jött, nem vagyok tág vagy ilyesmi.


Egy ideje nincs kapcsolatom, és attól félek, emiatt a hülye érzés miatt nem is fogom élvezni, ha végre lesz valakim.



#méret probléma #szexuális zavar #szellentési inger #eü probléma
2021. nov. 13. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
A leírtak alapján görbe dildót kellett volna venned, ami a g-pontod felé görbül, amikor betolod.
2021. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Legközelebb azt fogok.

De ez vajon normális egyébként, amit érzek közben?

2021. nov. 13. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki szerintem fiuval akinek átlagos kb 16cm pénisze van. És az majd sok mindenre választ fog adni
2021. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!