Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kiskori trauma miatt lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskori trauma miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
Most 19 éves vagyok, egy ideje már nincs párom, meghalt egy balesetben pár éve, nemrég tettem túl magam ezen annyira, hogy legalább önkielégíteni tudok, partnerre gondolni se tudok. De rendszeresen olyan dolgokra tudok elmenni, ahol bántják a lányt, kihasználják vagy iszonyú fájdalmat okoznak neki, miután kielégultem egyrészt sírni szoktam, másrészt elkezdek udorodni attól amit néztem mert néha brutális kínzás.. Azon gondolkodtam hogy miért lehet ez, kiskoromban nagyon sokat erőszakoskodtak velem, nagyon sokat bántottak, ezért gondolom hogy pszichés probléma van nálam, ha velem megtenné azt valaki amire ráizgulok kB meghalnék a lelkiismerettől és attól hogy megaláztak, egyébként normális, kedves lány vagyok mindig, ezért sem értem miért nézek ilyen dolgokat, másra nem tudok elmenni, és már ennek is örülök hogy sikerült, mert évekig így sem ment.
2021. dec. 26. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Erősen ajánlom pszichológus felkeresését. Fiatal vagy még, megoldják ezt a problémát.
2021. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jártam pszichológushoz , pszichiáterhez is,szedtem antidepresszánst 2 évig de nem volt változás azon kívül hogy a hormonháztartásom teljesen tönkrement és elkezdett hullani a hajam.
2021. dec. 26. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexuál pszichológust keress fel.
2021. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Extrém magas az ingerkuszobod és már csak egy ilyen látvány tud oromet vagy is inkább izgalmat okozni.

Próbálj meg mindig egy kicsit enyhébb dolgokat nézni.

Ez lesz egy kis idő de mukodik.

2021. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olyan pszichologust keress, aki nem gyogyszeres terapiat vegez.
2021. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj lightosabb dolgokat nézni és arra átszokni. Lehet, hogy egy ideig nem lesz rá nagy reakciód, de azt meg asszem túléled. És mindenképpen fordulj szakemberhez. Sőt, ha egy ideig nem néznél semmit, szerintem abba sem halnál bele.
2021. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!