Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Transznemű nőként swinger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transznemű nőként swinger klubba menni nennyire jó ötlet és hogyan fogadnának?

Figyelt kérdés

Nem vagyok átoperálva csak hormonkezelve vagyok 3 éve és külsőleg 80%-ban nőnek nézek ki.

Papírokon hivatalosan pasi vagyok a 33 mas törvény miatt..

Ja és vonzódok nemtől függetlenül mindenkihez. 22 vagyok.


Trollok kíméljetek..! Köszi



2021. dec. 26. 14:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Telefonon jelentkezz be előtte és megmondják, hogy szívesen látnak-e. 4+2 klub van Bp-n, ebből kettőben azt fogják mondani ha nem muszáj akkor ne menj. A másik kettőbe le tudsz menni, viszont nem valószínű hogy találsz partnert. Mert bár a női biszexualitás elfogadott, de a férfiak 99%-a hetero. Ahol jó eséllyel találsz partnert a Glory Café (bár az nem klasszikus swingerklub), www.glorycafe.hu ott megtalálsz róluk minden infót (nem kell bejelentkezni).
2021. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11-es a Glory Cafe sem olyan elfogadó... Diszkriminativ eléggé.. Rájuk irtam..
2021. dec. 27. 13:54
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

#12 diszkriminatív a Glory? Még az a legbefogadóbb hely. A TT-be, foryouba, paradiseba, delightba nem is tudsz bejelentkezni traviként, vagy az ajtóból küldenek vissza. A DL-ben eddig 1x láttam travit, most nem tudom mi a policy. Még ha be is engednének se lenne értelme mivel a pasik 99.9%-a hetero, ott lézengenél "akció" nélkül.

A Gloryra ne írj, felesleges, nem e-maileznek (a többi klub se nagyon olvassa), az üzifalon letörlik a "mi lehet ott csinálni" típusú kérdéseket mert idegesíti őket hogy naponta x db ilyen kérdés megy azoktól akik csak lamentálnak de nem mennek le. Nem melegbár, de meleg toleráns, járnak travik is. A belvárosban van, nem kell előre bejelentkezni, nem drága a beugró, a pia árak is korrektek. Lemész megnézed. Más swingerbe traviként, melegként vagy nem jutsz be, vagy bejutsz de minek mikor heteró a közönség.

2021. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
18:56 Nem hiszem el, hogy biszex nők egyikbe sem jàrnak, max abba a Gloryba, amit írtál... Ok, te a pasikat vetted számítàsba, na de mi van a nőkkel?!
2021. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
#14 biszex nőként minden klubban tárt karokkal szeretettel várnak :) A férfi biszexualitást nem tolerálják, a nőit nagyon is elfogadják, sőt elég sűrűn meg is esik.
2021. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

19:09

Na jó, de nem pasival akarok ismerkedni biszex nőként, hanem nőkkel... Kíváncsi lennék a felhozatalra azért... :D

2021. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
>16 a felhozatal jóóóóó, biszex nőként (főleg ha a külső megjelenésed is passzol hozzá) a párok igen nagy részéhez fogsz tudni csatlakozni (ha te is csinos vagy akkor értelemszerűen az attraktív párokhoz is). Olyan 30-50%-ra tenném a biszex nők arányát klubokon belül.
2021. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

19:15

Na de ez az, egy nőt akarok, nem párokkal akarok lenni!🤣🤣 És elég jól nézek ki, azzal nincs gond.

2021. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
#18 arra is van sansz, vannak szóló lányok is. Viszont rájuk hajt mindenki, szóló pasik, párok, de ha attraktív a megjelenésed akkor jók lehetnek az esélyeid (attól is függ melyik klubba mész és mikor). Ha kicsit nyitottabb vagy párokra (pl. lányos játékra beszállni a pasi passzív részvétele mellett - azaz ő csak a saját párjához ér hozzá) azzal még tovább nőnek az esélyeid.
2021. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!