Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk fenekeltek el titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk fenekeltek el titeket gyerek korotokban? Ha igen mivel és hogyan? Hany évesek voltatok akkor? Fájt? Esetleg volt hogy élvesztétek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kistiniként előfordult :)
2022. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ritkán volt. Nem fájt. Dehogy élveztem
2022. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 StevenUp ***** válasza:
75%

Anyám rendszeresen elveet ha intőt vittem haza.

Szóval ez ilyen heti program volt nálunk :D ha Csütörtökön még nem vittem intőt akkor pénteken már köszönéskor elkezdett verni :D

2022. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ismertem olyan kiskölyköt akinek nagyon verte a seggét az idegbeteg anyja (kézzel és vesszövel is) és egy idö után már azért is rossz volt, hogy ezt kiprovokálja. (5 ...7 évesen már felállt neki ilyenkor. Az anyját ez nem zavarta. Késöbb nem tudom mi lett vele.)
2022. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
engem nem, de a szomszéd kislányt elég gyakran elverték meztelenül fakanállal pálcával vagy szíjjal :)
2022. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Faluban nőttem fel, volt egy osztálytársam akit az anyja rendszeresen elvert. Kézzel, pálcával, hosszú vonalzóval, szíjjal. Volt hogy iskola után átmentünk és ha rossz jegyet kapott akkor ott mindenki előtt levetkőztette és megszégyenítette. A többiek elborzadva, én meg mindig csodálva néztem...

Mikor átmentem hozzá játszani mindig megpróbáltam kiprovokálni hogy elverjen. 2-szer is sikerült, egyszer kézzel egyszer pedig vonalzóval vert el.

Nekem is felállt tőle a farkam kb az első hogy rendesen felállt

Sajnos miután megtudták a szüleim többet nem engedtek át.

2022. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem, de én is ismertem olyan gyereket, akit a szülei időnként elvertek. Viszont az előttem szólókkal ellentétben nálunk nem vágyott rá senki, meg nem provokálta a dolgot. Ő sem, mert marhára nem élvezte, amikor végül elverték a fenekét. Én meg főleg nem, sőt, inkább örültem neki, hogy nem kellett aggódnom emiatt, és megcsinálhattam olyan dolgokat is büntetlenül, amikért ő simán kikapott odahaza. :D
2022. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Engem általános iskolában a tesitanárnőm. Meg mást is. Aki nem vitt cuccot, választhatott az órai munka elégtelen+igazolatlan óra, vagy a nap végén a fakanállal verés között. Minden alkalommal nőtt a kapott ütések száma. Aztán észrevettem hogy állt verés közben, később már a gondolatától is. Utána már többször direkt nem vittem cuccot, hogy a nap végén kapjak. Elviselhetőbb volt mint az otthoni lelki fröccs.


Évekkel később találkoztam a Tanárnővel, mondtam hogy megint nincs felszerelésem, egyből kapcsolt. Most már teljesen levetkőztet, leszíjaz és sokkal jobban elver mint régen. De már nem vagyok a tanítványa! 🙂


Szóval lehet perverziók nélkül élni csak nem érdemes 🙂.

2022. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Általános iskola nyolcadik osztályában a tanárunk megvesszőzött minket egy csínytevésért. Bedöntve rá kellett hasalni egy asztal magasságú, bőr borítású tornatermi ugrószekrényre. Majd egy ujjnyi vastag és kb. 1 m-es vesszővel jó csattanósan hármat húzott a fenekünkre. Ekkor vettük észre, hogy nagyon kellemes kéjes érzést okozott. A legszebbik lány még provokálta is, hogy máskor is kapjon. Mindig feszes melegítőben jött suliba, bugyi sem lehetett rajt mert nem látszott a vonala. Ennek a lánynak én is sokszor a fenekére csaptam, mert provokálta is. Majd gyönyörködtem a kéjérzéstől eltorzult arckifejezésében, és ahogy ugrálva masszírozza. Később deresre húzós játékokat is gyakran játszottunk. Szinte minden nap deresre lett húzva valaki, legtöbbször én, mert én voltam a legszexibb és én élveztem legjobban.
2022. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de a férjem és fiú tesóim nevében beszélhetek.


Férjem ázsiai származású. Szülei szigorúbbak az átlag magyarnál. Feleselés, rossz jegy elképzelhetetlen volt náluk. Vesszővel vagy nádpálcával kapott ki, ha kikapott. Egyszer volt olyan, hogy a nadrágját is le kellett húznia. Akkor körbeugrálta a szobát, miután az apja végzett a hátsójával. Szexuálisan sosem izgatta a dolog, sőt próbálta nem kiérdemelni a fenekelést. Semmi élvezet nem volt számára abban, hogy fáj ülnie és ég a piros feneke.


Bátyáim kisebb korukban fakanállal kaptak, később nadrágszíjjal. Nahát ők sem izgultak és vágytak rá. Nézni is rossz volt, nemhogy átélni egy verést. Mondjuk nem sokszor kaptunk és nem semmiségért.

2022. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!