Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 22 éves nő vagyok,de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves nő vagyok,de még sosem volt orgazmusom,miért? A szex mindig jó,a baratommal harmonikus a kapcsolatunk mégsem jutok el se a hüvelyi,se az oralis orgazmusig.

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyi orgazmusra nagyon kevés nő képes, nehéz össze hozni. Szoktál masztizni? Tudod mi a jó neked? Ha nem, akkor ez a probléma. Nem várhatod el egy férfitól hogy kielégítsen ha még te sem tudod mit élvezel és nem tudod elmondani, megmutatni.
2022. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván kicsi a farka. Ezekből a kérdésekből mindig ez jön le...
2022. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 36vagyok mégsem volt még soha férfival orgazmusom. Igaz egyik sem izgatott még fel az előjáték alatt annyira hogy legyen. És egyik sem figyelt oda rám.

Magamnak elérem az orgazmust meg van csikló izgató vibrátoros is ami kielégít.

2022. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

A hüvelyi orgazmus egy magasabb "szint" az csak akkor fog menni, ha már volt orgazmusod és a klitorisszal is megy (s akkor sem biztos, nagyon sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa - de attól még élvezi a szexet).

Orgazmus mint pillangó a réten, ha kézzel-lábbal hadonászva kergeted akkor elreppen. Ha csak gyönyörködsz a reptében akkor előbb-utóbb a virágodra száll. Engedd el magad, élvezd a szexet - erről szól.

Ja és fogadd meg az #1-es tanácsát, ha még nem tudod mi a jó neked akkor a másiknak sem fogsz tudni segíteni - fedezd fel magad!

2022. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!