Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kipróbálni a fenekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni a fenekelést. Merre induljak el?

Figyelt kérdés

Érdekel milyen ha valaki térdén fektetve kézzel elfenekel. Régóta fantáziálok már erről.

Létezik erre valamilyen speciális "szakember" aki vállal ilyet, vagy csak egyszerűen a rosszlányokon kellene nézelődnöm?

Szex nélküli fenekelést szeretnék akár nő, akár férfi által.


20f



2022. jan. 12. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A "szakembert" az esetedben dominának hívják, s legkönnyebben a rosszlányokon találsz. Olyanhoz menj amelyiknek SAJÁT felszerelt stúdiója van (nem csak bérli valahonnan), s nem abból áll a készlete hogy vett valamelyik shopban pár eszközt. Nagyon sok a műdomina prosti, akinek lövése sincs a dolgok mélységéről csak vett pár pálcát, plugot mert rájött úgy több pénzt tud lehúzni a kuncsaftokról és még dugni sem kell.
2022. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kerestem már dominát, de ahogy olvastam a legtöbb nagyon alárendelt "cipőnyaló" szolgát keres, nekem viszont ez a szerep nem jön be.

Semmi hasonló alárendelt szerepre nem vágyom, csak egy egyszerű tenyeres fenekelésre.


Smpixie nevű oldalon írtam rá 1-2 dominára de mindegyik visszautasított. Nem hittem volna hogy ez ilyen nehéz feladat. :D

2022. jan. 12. 02:06
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Menj át a frissen felmosott kövön anyámnál, aztán megkapod, de nem fog tetszeni.
2022. jan. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
41%
Én mint kezdő informatikus írtam egy szoftvert az smpixire, ami mindenkinek írt egy levelet. 2500 lányból egy válaszolt de ő is csak ki akarta próbálni. Így csak egy alkalom volt. Igaz ennyi munka belefeccölése után a fizetősekkel szóba se álltam. De jó páran visszaírtak ők is, s normálisnak tűntek.
2022. jan. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Írj privatba😂

21/f

2022. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell különösebben domina, elég ha egy prostihoz elmész, aki elvállalja ezt is. Nem nagy dolog! Ez totál belefér a legtöbb profinál szerintem.
2022. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg, ha van egy tüzes, szexuálisan pörgő barátnőd, akkor ez még egy normál átlagos viszonynál is belefér. Nekem több házidomina párom volt már. A normál szex mellett néha jó egy kis szerepjáték, de simán betudható, amolyan Szürke ötven árnyalata játéknak is. Sok nő kedveli a sub vagy domina szerepet, ha nem holmi vad, nagyon fájdalmas (véres) dologról van szó. (mármint nekik nem fáj túlságosan)

Sokan el sem hinnék, mennyi mindenre kaphatók az átlagos partnerek.

2022. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik közeli suli tesitanárnőjét környékezd meg! Mind domina, kis pénzért fakanállal jól elpaskol.
2022. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!