Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha nem vált ki nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem vált ki nemi izgalmat a mellem érintése/ingerlése?

Figyelt kérdés
Elvileg erogén zóna, de én nem érzek semmit. (19 éves vagyok)

2022. jan. 19. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Normális, nem is ritka
Normális, de ritka
Nem normális
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Semmit nem érzek ha a párom szopogatja vagy játszik vele.

Teljesen semleges

2022. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha én hozzáérek az garantáltan felizgat! ;)
2022. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se ad akkora pluszt, vannak sokkal érzékenyebb erogén zónáim. Az tetszik, hogy a páromnak tetszik, rámarkol, simogatja, pár puszi persze oké, hiszen jól esik az érintése. De ha pl a nyakam csókolja meg, már az hatásosabb. A szopogatástól, vagy ha tömni akarná a szájába, esetleg harapna, attól kifutnék a világból, ezeket nem engedném.
2022. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tényleg érdekes, hogy alapvetően erogén zónakent van feltüntetve, mégis 10bol 7-8 nő mondja h kb semmi izgato nincs benne es olyan erzes mintha a hasát akarnad izgatni...


Nekem is kb 5 exembol 1 volt akit izgatott, a masik 4 lany csak ugy semlegesen élte meg...

2022. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Van akinek kellemes, van akit felizgat, és van akinek inkább fáj mert túlérzékeny, és van akinek kb semmi.
2022. jan. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem felizgat ha hozzá érnek. 42N
2022. jan. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, 1 règi exem, kifelyezetten irritálta, ìgy nemvolt bimbóival jàték, de èrdekes, engem is irritál, ha az aktuális csajom puszilgatja a mellem!
2022. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!