Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban maszturbálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban maszturbálni?

Figyelt kérdés
Barátnőm egyre többször használja a tőlem kapott vibrátorát, ami engem eléggé zavar. Alapból nincsen bajom a maszturbációval, ha lenne nem vettem volna neki vibrátort. Kb. fél éve van meg neki és az utóbbi 1 hónapban hetente legalább 4x használja, még ez se zavarna de aztán amikor én közeledek felé akkor visszautasít, mert neki nincsen most hozzá kedve. Múltkor beszéltem vele erről, hogy ez nekem rosszul esik azt mondta a maszturbáció szerinte természetes, igazat is adtam neki, mert szerintem sincs ezzel gond ameddig nem megy a pároddal való szexuális életed romlására, de nálunk ez már nem így van. A dologhoz hozzá tartozik, hogy szex közben csak akkor van orgazmusa, ha orálisan kényeztettem máshogy még sose jött össze neki, de azt mondja előző kapcsolataiban is így volt. Nem fedezi fel a saját testét pedig már 26 éves. Eddig csak csikló orgazmust sikerült nála elérni orálisan egyetlen egyszer volt velem hüvelyi orgazmusa a 1.5 év alatt mióta együtt vagyunk. Azt gondolom, ha több orgazmust tudnék neki a farkammal okozni akkor talán jobban lenne kedve a szexhez, de ez meg nem csak rajtam múlik.

2022. jan. 22. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele is megpróbáltad így őszintén, nyíltan megbeszélni?
2022. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze. Mondtam neki, hogy jó lenne ha dolgoznánk azon, hogy szex közben ne csak orálisan legyen orgazmusa. Mondta hogy jó, de azóta se változott semmi. És igen a gyakori vibrátor használatot is említettem neki hogy zavar, mert úgy érzem a szexuális életünk rovására megy. Szerinte nem.
2022. jan. 22. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Én azon az elven vagyok, hogy az önkielégítés addig nem probléma, ameddig a párkapcsolat rovására nem megy.

Ahhoz, hogy egy nőnek orgazmusa tudjon lenni, fel kell fedeznie a testét. Plusz ilyenkor jó egy kicsit visszavenni a párnak a tempóból. A petting egy rendesen működő kapcsolatban is jó. Kipróbálhatjátok egyszer azt is, hogy az ágyba beviszitek a vibrátorát. Hátha ez segít nektek.

Az a baj, hogy a barátnődnek kéne ezt átgondolnia. Meg kéne beszélnetek, hogy mi okból választja inkább a maszturbálást. Mit tudnál másképp csinálni, ha neki nem jó valami stb. Például az is lehet, hogy ő amiatt fordul inkább a maszturbálás felé, mert akkor ő mindig kielégül. Szóval itt az őszinte kommunikációra van csak szükségetek. Nekem például az elején nagyon nehezen ment az orgazmus. Rengeteget próbálkoztam először. Ahogy megtaláltam, hogy mi a jó nekem, akkor páromnak is el tudtam mondani. Így pedig eljutottunk odáig, hogy ő is ki tudjon engem elégíteni (szűz voltam, amikor összejöttünk). Sok sikert nektek. Meg lehet ezt is oldani, ha mindketten akarjátok.

2022. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem annyira gáz ha valaki maszturbál párkapcsolatba csak ne menjen a szex rovására
2022. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek vettèl neki vibrátort?
2022. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

egy valami biztos: neki egy ideje gyakorta jobban esik a maszti, mint a szex. (ebből nem feltétlen következik, hogy ténylegesen jobb élményt is ad, a maszti ugyanis sokszor kvázi gyorskaja: bár kisebb élmény, de kevés energia kell hozzá, csak a saját igényeid számítanak, nem kell a másikra figyelni, fáradtan is csinálhatod, stb.)

szóval lehet, hogy nem túl jó köztetek a szex, de az is lehet, hogy inkább a körülmények hajlamosítják sok masztira szex helyett

beszélgetni kell, hogy te szívesen vennéd, ha több szex lenne köztetek, és hogy lehetne ezt elősegíteni

2022. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Rosszul állsz hozzá!!!

Nem azon kell dolgozni, hogy hüvelyi orgazmusa legyen, hanem azon, hogy megkapja tőled azt a fajta törődést a szexben, amire szüksége van. Ha neki csiklóingerléssel megy, csináld azt (kis kreativitással még behatolás közben is lehet). Kérdezd meg, hogyan szeretné. Ne megváltoztatni, hanem megérteni próbáld a testének működését. Másfelől a vibrátor olyan ingert ad, amire egy ember nem képes, ez tény és pont. Törődni viszont nem képes, szóval így “ütheted ki a nyeregből.”

Férfi vagyok, azt hiszem a lényeget leírtam, de ha bárki olvassa, és tud hozzátenni, vagy helyesbíteni írjon, hadd tanuljak. Talán egy nő tudni fog. :)

2022. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
25%

Párkapcsolatban maszturbálni?

Svédasztal mellet zacskós levest enni?

2022. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális nálunk a maszturbálás.Kell ez is néha,jól esik időnként egyedül huncutkodni😉
2022. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én akkor választottam a pasim helyett a masztit, amikor béna volt az ágyban a srác. Nem teljesített, ő elment de velem nem foglalkozott... stb. Feleslegesnek éreztem vele szexelni, amikor soha nem volt jó.... helyedben elgondolknék, hogy elég-e amit nyújtok neki.
2022. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!