Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Covid utáni libidó csökkenés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Covid utáni libidó csökkenés férfiaknál?

Figyelt kérdés

sziasztok!


január elején átestem covidon, aránylag súlyosabb tünetekkel (tüdőgyulladás+kórház lett belőle). az alap tünetek mind megvoltak, kimaxoltam úgy érzem...


viszont amit neten is 1-2 helyen találtam csak, és kíváncsi lennék, másnál is volt ilyen, vagy hasonló az a következő.


lényegében covid alatti 2 hétben 0-ra leesett a libidó, és utána is eléggé stagnált is. szervileg nincs gond, ha nekiállok, minden működik, de olyan "kényszeresen". másnál is volt ilyen, hogy teljesen visszaesett a libidó, a vágyakozás, erősebb ingerekre is szinte nulla reakció?


így lassan 1-2 héttel már negatív teszt után kezd valami alakulni, de a régi énemnek még mindig max 30%-a...


igazából nem tudom máshoz kötni ezt a jelenséget, csak covidhoz, nem tudom mi más válthatta ki... (azt is beleszámolom, hogy ha beteg az ember, nincs kedve ilyenhez...)


volt valaki hasonló cipőben? volt rá valami bíztató megoldás? vagy magától helyreáll idővel?


köszönöm az értelmes válaszokat.



2022. jan. 23. 16:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
egy dolgot hagytam ki, hogy 33 éves férfi vagyok... ha ez szempont bármiben is.
2022. jan. 23. 16:58
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban voltam Covidos 28 évesen, nekem is csökkent a libidóm, és még mindig nem vagyok a régi.
2022. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, és kezdek félni.
2022. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kalandvagy1986 ***** válasza:

Sosem voltam igazoltan Covidos (3 oltásom megvan), viszont kb. augusztus vége felé tünetek alapján lehetséges átestem rajta. Fizikailag is másabb a teherbírásom azóta illetve a libidó sem ugyanaz. Ebben benne van/ lehet ugyan a tél is, sokszor a fáradtság is, viszont végigfutott már az én agyamon is, hogy lehet összefüggés...

35F

2022. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Antigén teszt alapján átestem a covidon még az első hullám környékén. Nem volt semmi bajom azóta sem. Első oltás után érzem azt, hogy kevésbé kívánom a szexet, a 2. oltás után meg még ritkábban. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de elég érdekes. Előtte szinte mindennap szexeltünk (volt olyan, hogy napi 2x is), de most már heti 1x.
2022. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

5

Mondjuk kettő oltást én is kaptam, és nekem is mintha az váltotta volna ki a libidócsökkenést, én mégegyszer biztos nem oltatom be magam, nem akarok libidó nélkül élni.

2022. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hm... ez nem bíztató, hogy ilyen hamar ennyi hasonló tapasztalat...

főleg hogy augusztus, meg március óta még mindig nem az igazi...


valaki volt vele orvosnál, vagy kivizsgáláson post covid témakörben?

lehet tesztoszteronszint csökkenés miatt van?


oltások nekem nem kavartak be, szerencsére, 2 van, 3. helyett elkaptam, majd pótlom pár hónap múlva. (főleg hogy most szórakoznak megint feb15. után valamit)

2022. jan. 23. 18:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőknél meg bekavar a menstruációba is. Aktív korúaknál késik, kimarad, akiknek meg már elmaradt, van, hogy meghozza.

Tehát biztos is, hogy bekavar a hormonokba. Így a libidóba is.

2022. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8

Hát ajánlom nekik hogy visszaálljon a libidóm, különben perelni fogom őket.

2022. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezért már nem is vagyok hajlandó beadatni a 3. oltást, nehogy komolyabb bajom legyen belőle.
2022. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!