Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elérni hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elérni hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés
Sajnos abszolút semmi tippem hogy sikerülhetne, eddig csak csikló orgazmusom volt, az is érdekelne hogy kinél melyik szokott lenni és az milyen pózban..
2022. jan. 26. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem megfelelő a partner, ennyi.
2022. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Kevés nő képes a hüvelyi orgazmusra.
2022. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
10 éve élek nemi életet, sosem volt hüvelyi Orgazmusom, a közelében sem voltam. Nagyon sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, nem azért mert rossz lenne a partner.
2022. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
csak azt hiszitek, hogy sok no nem kepes ra.. csak megkell talalni a modjat. exemnek ujjazassal(az se 5p volt kitalalni milyen taktika kell) volt huvelyije, mostani csajomnak vibratorral 3-4p alatt. mind aztmondta hogy o nem kepes ra, sose volt stb. aztan megis. ne erre fogjatok hogy lustak vagytok foglalkozni magatokkal/partneretekkel
2022. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
#4 Ez baromság. Én legalább 23 éve maszturbálok rendszeresen a nemi életem mellett is, direkt elhúzom, kísérletezek, hogyan lesz egyre jobb, de soha nem volt még hüvelyi orgazmusom. Picit mindig rá kell segítenem a csiklómnál, de ez engem sosem zavart. Az ilyen beszólások miatt hajszolják a nők a hüvelyi orgazmust annyira, hogy teljesen rástresszelnek, s az élvezet rovására megy. Van, aki tényleg képtelen rá, de ettől nem lesz se több se kevesebb. Ennyi.
2022. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Ez engem is érdekelne. :) meg az is hogy análisan is tényleg el lehet érni orgazmust?
2022. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Tippet tudok adni hüvelyi orgazmushoz :)

Aki szeretné írjon.

2022. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is arra hajlok, hogy ha nincs, hát nincs. Ahogy a nők többségének (70-80 %). Nem tudom, nem hiszem, hogy póz, farokméret, vagy egy másik partner meghozza az eredményt. Örüljünk, hogy csiklói van, ebben merüljünk el. Hacsak valami szervi akadályoztatás nincs, ez mindenkinek jó út, sok örömet.
2022. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33.ff nem minden no kepes ra... Sztem agyban dol el... Ne gorcsoljetek ra. 4 novel voltam akiknek velem volt elosszor g pont orgazmusuk. Az ujjammal csinaltam. Nem akarok bunkó lenni de ha bele fer szivesen segitel
2022. jan. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem tudom, ez egy működőképes ötlet vajon, hogy megtetted a felajánlást? A nők, akik semmit nem tudnak rólad, most írnak rád, hogy "igen, akkor holnap találkozzunk és megnézem, te mit tudsz"? A nevedet se tudja itt senki, de engedné valaki, hogy az ujjadat bedugd a hüvelyébe? Számomra ez életszerűtlen, másoknak ez természetes és vállalható út?
2022. jan. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!