Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak miért izgulnak fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért izgulnak fel a női lábszagra? van valami bódító hatása? nők-lányok megengeditek nekik szagolni? és milyen időnként van szagotok?

Figyelt kérdés
A gyk oldalon egy-két figura folyamatosan teszi a kérdéseket { pl valamilyen savanyú kérdéses pasas ahogy olvasom} hogy a férfiak mennyire izgulnak ha egy nőnek lábszaga van, erre ezek a komik jönnek ahogy olvasom hogy " hogy vissza jött a savanyú emberke, stb", van valamilyen bódító hatása a női-lány lábszagnak hogy a férfiak felizgulnak rá? { sőt olyan is volt a szövegben hogy a szag miatt felállt a farka tőle és megnyalta mert azt írják részben valamilyen feromonok okozzák a szagot} nők-lányok ti megengeditek neki a párotoknak hogy szagolja vagy esetleg nyalta az izzadt-szagos lábatokat? és milyen időszakonként? köszönöm a válaszokat! a hülye kommentektől azért ha lehet kíméljetek

#lábszag #felizgulás #bódító hatás
2022. jan. 27. 09:37
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok! Igen megengedem szagolni-nyalni!
Nő vagyok! nem engem szagolni-nyalni!
Sűrűn szokott büdös lenni!
Ritkán szokott büdös lenni!
Gyakran büdös!
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne általánosítsunk! Bizonyos férfiak. Amúgy egyetlen nőnek sem éreztem a lábszagát,de tutira nem izgatna,pedig a lábakat szeretem.
2022. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Kurvára nem izgulunk fel rá. Van itt a GYK-n egy unatkozó troll, nem kell komolyan venni.
2022. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

tuti te vagy a lábszagos pasi, hiába terelsz.

És igen, lehet hogy van 1 (max néhány) olyan pasi aki erre izgul, de a 99,9999% nem.

Ócska trollkodás az egész.

2022. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi az hogy a férfiak? Csak te vagy ilyen beteges farok.
2022. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3# Hagyd a fenébe, flesi 6x10^23 regje. Mókás hogy olyan szinten gáz a csávó hogy két mondatból felismered. Majd elpattan valamelyik kommentjénél valami, kivágják, jön a következő reg és ez így megy tovább. Ne etesd, hagyd kihalni :)
2022. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Te felizgulnál egy száz kilós hatvan éves nő izzadt,büdös lábára?
2022. jan. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem de egy fiatal csinibaba egész teste illatos,finom hmmm!!!
2022. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Csak az az egy beteg fa$z teszi fel a kérdéseket mert csak ő izgul erre. Normális ember nem!!!!
2022. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Varázs illata van ami megbabonázza a férfiakat.
2022. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Oké, de azért őket se ítéljük el azért mert erre (is) izgul. Engem nem izgat a lábszag, de el tudom képzelni hogy valakit igen, mert egy szexi lányhoz tartozik akit szeret.
2022. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!